vekkr vekkr komentáře u knih

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

AudioknihaČR ,dobře načtená.Je pravda,že tam to napětí spíš ubývalo,než gradovalo.Ale bavilo.

08.03.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Audiokniha.Zase skvěle načtené.Velmi dobré, napínavé,trochu brutální.Hlavně velmi čtivé.Chcete to vědět a fandíte.

22.02.2023 5 z 5

Můj policista Můj policista Bethan Roberts

No tuto knihu jsem dočetla ,zrovna když bulvár plní titulky o odhalení sparťanského fotbalisty.Takže o tom víc přemýšlím(i on si pořídil ženu a dítě).Není to pořád stejné?.Knihu jsem dost louskala ,a trochu se do toho nutila.Chtěla jsem to dočíst,ale zase mě to trochu nudilo a rozčilovalo.Takže asi fajn ,když vás to nutí přemýšlet?

14.02.2023 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Audiokniha.Trošku to padalo do červené knihovny ,to mi dost vadilo.

09.02.2023 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dobré,čtivé,napínavé a bavilo .Takže super.

09.02.2023 5 z 5

Čriepky Čriepky Táňa Keleová-Vasilková

Klasická ,oddechová,dost uvěřitelná a opravdu čtivá.

25.01.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Ach !Jak jsem se v tom našla.Tolik,tolik..

12.01.2023 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

1/23Audiokniha.Již po pár kapitolách jsem věděla,že jsem to již četla ,nebo viděla?Jenže jsem zapomněla konec ,a tak jsem doposlouchala.Bylo to napínavé ,určitě bych se obešla bez mysteriózna,dobře načtené.

04.01.2023 4 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Audiokniha.Velmi průměrné.Nic nového ani světového.

29.12.2022 3 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Bavilo mě to moc.Chtěla jsem se dozvědět nedělní záhadu a ostatní osudy.jedna z nejlepších knih Viktorie Hanišové.

29.12.2022 5 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Krátké,depresivní,čtivé.

08.12.2022 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Zase velmi dobrá a velmi čtivá Dvořáková.Vrány jsou lepší,ale i tohle bylo velmi slušné.

07.12.2022 5 z 5

Julinčina pekárna Julinčina pekárna Táňa Keleová-Vasilková

Oddechové knihy této autorky čtu ,a někdy jsou lepší a tahle zrovna je ta slabší.

07.12.2022 3 z 5

Tichá smrt Tichá smrt Peter May

Tak troch zklamání.Miluju v jeho podání Skotsko a tohle bylo úplně jiné,a o hodně slabší.Tak snad příště.

24.11.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Měla jsem velkou krizi a myslela ,že to odložím.Nakonec to nebylo špatné,ale zbytečně dlouhé.Převyprávěla bych 2 větami ,tak proč 500 stran?

15.11.2022 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Audiokniha.První polovina trochu pomalejší a trochu jsem se trápila.Druhá polovina dobrá a celek se mi líbil.

01.11.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Audiokniha.Interpret mi nevyhovuje,ale asi můj problém(Helga Čočková).Děj mě bavil a zápletka byla zajímavá.

18.10.2022 5 z 5

Místa ve tmě Místa ve tmě Lidmila Kábrtová

Objevila jsem další výbornou českou spisovatelku.To mě opravdu bavilo.Krátké povídky,které se poskládají do něčeho většího.

04.10.2022 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Audiokniha.Dobře načtené.Dlouho mě to bavilo,pak přišel návrat do devadesátek,což bylo pro mě zklamání.

04.10.2022 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

AudioknihaVelmi dobře načtené.Myslím ,že jsem jednou odložila.Nyní se trefilo do nálady ..

21.09.2022 5 z 5