Julinčina pekárna

Příběh čtyřicátnice Kláry, jejíž život je naplněn vším podstatným – láskou, přátelstvím i sny. Sny, které se jí zdají v noci, ale i těmi, které sní přes den. Touží jet do okouzlující Francie a poznat místa, které zná jen z internetu a knížek. Když do jejího života vstoupí Anna, bývalá milenka jejího otce, její dny se náhle začínají měnit a nic není jak bylo předtím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463576/big_julincina-pekarna-xmt-463576.jpg 3.679

Kniha Julinčina pekárna

VIVINKAR

Jak už psal někde přede mnou - klasická Keleová, ale vlastně jiná.
Byla to oddychovka, přečtená téměř hned, ale bylo to strašně utahané, předvídatelné, to co mohlo být rozvinuto se jen naťuklo a to, o čem se mohla autorka zmínit ve dvou větách se táhlo přes X stránek.
Tohle mě jednoduše vůbec nebavilo.

pch1976
11.12.2021

Toto bylo takové ukňourané, nezáživné čtení. Hlavní hrdinka naivní, děj hloupý.

kudrdlinka
04.08.2021

Knížka se četla dobře, typická oddechová Keleová, kterou čtu ráda. Ale zase je to taková rychlovka - 230 stran textu, široké řádkování, a než se nadějete, je konec. Přestože se mi tahle knížka líbila víc než Rodinné klubko, tak na dřívější knihy to nemá.

Knihomolka506
24.07.2021

"víkendovka"
Tragická úmrtí v rodině, absence přátel, ale hlavně minulost. O tom a dalších věcech je letošní novinka od česko - slovenské autorky.
Ke knize : Klára nemá nikoho. Manžela, děti, vnoučata, hodně kamarádek. Má jen dvě, svou práci a sny, ve kterých se její přítomnost odlišuje od reality a je mnohem zábavnější. Nakonec vyrazí s kamarádkama do rakouských hor , co tam nejen zažije, ale hlavně pozná a jestli najde své sebevědomí, vnitřní "já" a překoná úmrtí blízkého člověka o tom je psychologický příběh.
KV 2021( fb: jedovaté čtení) : téma 12: letošní novinka

Jurfinka
13.07.2021

Pohodové čtení na dva dny... Super.. Děkuji

PaníColumbová
08.07.2021

Paní Vasilková opět nezklamala! :-) Super!

čef
08.07.2021

Zručně napsaný prostinký příběh o splněném snu, naplněný kromě hlavní linky množstvím vaření, sprchování, emailování a hlavně dlouhotrvajícími rozhovory mezi námi děvčaty. Byl jsem před knihou varován, že i pro mnohé ženy jsou knihy této spisovatelky až příliš unylé, srdcervoucí a tak nějak o ničem. Nevěřil jsem, očekával jsem alespoň trochu vtipu a duchaplnosti, ale nyní jsem se přesvědčil a dalším těmto knížečkám se raději vyhnu.

Januli
04.07.2021

Já bych řekla, že Julinčina pekárna je trošku jiný příběh než jak jsou díla ostatní, ale vlastně stejný... :-) taková kávičková knížka, kterou smlsnete během odpoledne.