koupit knihy

Táňa Keleová-Vasilková

slovenská, 1964

Nahrávám...

Nová kniha

Zrcadlo

Zrcadlo - Táňa Keleová-Vasilková

Helena s Vladem žijí v takovém... obyčejném manželství. Bez větších konfliktů, ale i bez potřebné jiskry, která by mu dávala laskavost a hřejivost. Stereotyp a nuda se bo... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 39 knih

Komentáře (30)

Pavčule
17. května

Tuhle autorku jsem začala číst celkem brzy ,ale nelituju . Sice nemám rodinu a děti , ale i tak si z toho vždycky něco vezmu a život hlavních hrdinek chápu. I když tyhle zkušenosti třeba osobně nemám . Je to příjemné čtení , nic na přemýšlení a to je někdy potřeba. Jedna z mých nejoblíbenějších autorek .

EvikU.
05.11.2020

Autorku mám moc ráda. Všechny knihy co jsem dosud četla, se mi zamlouvaly. Je to ze života a o životě. Teď jsem listovala její tvorbou a koukám, co mi jich ještě zbývá přečíst. Proč je tak moc knih a tak málo času? ????

lidunka1
29.09.2020

Paní Keleová-Vasilková píše řemeslně velmi dobře. Jsou to uvěřitelné příběhy ze života. Nemusím se bát, že bych se nezačetla.

Zao
14.07.2020

Příjemně se četla kniha od Táňi Keleové-Vasilkové "Ranč u dědečka". Odpočinková, s dějovou linkou k jasnému pochopení, vhodná pro dovolenou. Zatím jsem od této autorky nic dalšího nečetla, zkusím a snad zařadím její tituly do své "knihovničky". Díky. :-)

TaLu
25.02.2020

Dočetla jsem knihu Dva životy a svěží vyprávění o tom, jak si dokážeme zkomplikovat život chybnými rozhodnutími, a naopak, jak komplikovaný život se mnohdy jakoby "sám od sebe" rozmotá a nabere nový směr se mi natolik líbil, že autorku přidávám do svých oblíbených. Kdysi jsem četla Mámu pro Veroniku a také se mi moc líbila. Určitě si po čase ráda přečtu i další knihy.

JancaMia
01.12.2018

Skvělá autorka píše ze života a to stylem že si každá z nás řekne "nejsem v tom sama" .. a přitom se objeví nějaká ta životní zkušenost . Pohodové , krásné oddechovky po kterých vždy ráda sáhnu .

Lalina3
27.07.2017

Tato autorka mně velice sedí. Její styl psaní je opravdu pohodový, přitom to nejsou žádné slátaniny. Třeba na dovolenou jsou úplně boží, ale i v teple domova jsou to velice podařené knihy. Nemůžu se dočkat nových knih, které se přeloží. :)

lidunka1
14.11.2016

No, tak jsem autorku asi trochu přechválila. Ony jsou ty další knížky dost na jedno brdo.....

1