Manželky po letech přehled

Manželky po letech
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497220/bmid_manzelky-po-letech-Ex5-497220.jpg 4 93 93

Čtyři kamarádky – Diana, Martina, Michaela a Iva – se k autorce po dvaadvaceti letech vrátily a vracejí se i k vám, čtenářkám. Příběhy žen, jejichž život v průběhu let prošel nevyhnutelnou proměnou… nebo taky ne. V něčem se změnily ony, hodně se toho v jejich životě událo, ale jejich sny a touhy zůstaly podobné těm z doby před dvěma desítkami let. Pouze se staly o něco skromnějšími. Dotkl se jich čas a občas musely něco přehodnotit, vyřešit, změnit. Anebo to udělal sám život? Sama jsem byla zvědavá, co s nimi po padesátce bude, jak se změní, zda budou žít se stejnými partnery, co se stane s jejich dětmi, nyní už dospělými, některá z nich už možná bude babičkou… Knihu jsem psala s velkou radostí, těšila jsem se na setkání s Ivou, Dianou, Martinou a Michaelou, s ženami, které jsem si před dvaceti dvěma lety tak oblíbila. Už i mně chyběly!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželky po letech. Přihlašte se a napište ho.

Květi62
31.05.2024 5 z 5

Iva, Martina, Michaela a Diana manželky po 22 letech. Jak se jim daří, splnila se všechna jejich přání, vydržela jejich manželství, vztahy, co se změnilo? O tom všem je nová kniha Táni Keleové. A jak to v životě bývá, hlavní hrdinky již neřeší malé starosti /malé děti/, ale velké starosti /děti, které vylétají z hnízda, stárnoucí rodiče, nemoci/. Knížka ze života. A také vám splní čtenářskou výzvu v bodě 12. nebo 16.

lidunka1
09.04.2024 4 z 5

Není to žádná velká literatura, ale ani si na to nehraje. Jsem přesně ve věku hrdinek knihy a rozuměla jsem jim. Paní Keleová-Vasilková ovládá dobře své řemeslo a kniha byla čtivá. Trochu jsem těm čtyřem kamarádkám záviděl jejich přátelství.

Pechule
08.12.2023 4 z 5

Stejně, jako se mi líbí Manželky, líbilo se mi i jejich pokračování. Bylo prima seznámit se s pokračováním vztahů a rodinných životů čtyř zralých žen, nahlédnout pod "pokličku" jejich osudů. Tyto dvě knihy řadím k těm více povedeným od T. Keleové - Vasilkové.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Dvanáctý ročník KNIHOMÁNIE startuje v pátek 21. října 2022

21.10.2022

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Citáty z knihy (3)

Tak, právě jsem se rozhodla, že odteď budu žít, jak nejlíp to půjde, naplno, a využiju každičkého dne svého života.

A náhle si uvědomí, jak je důležité mít ze života, který jsi žila padesát let, dobrý pocit. Pokud ho nemáš, už těžko najdeš klid. Možná právě proto jsou někteří staří lidé takoví zakabonění a věčně nabručení. Protože je štve, že svůj život promarnili.

Bohužel smrt si nevybírá a stále je tu s námi. To nikdo z nás nemůže změnit, ale to, jak prožije svůj život a s kým se obklopuje, ano.

Kniha Manželky po letech v seznamech

ve Čtenářské výzvě11x

Autorovy další knížky