vekkr vekkr komentáře u knih

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Audiokniha. Kniha mě bavila, chvíli mi trvalo se v manželkách orientovat. Konec jsem si musela vrátit, abych to pochopila. Nic překvapivého tam nebylo.

12.05.2020 3 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Přečteno za večer. Dlouho mi tam ležela a moc se mi do ní nechtělo, ale nakonec jsem byla velmi zvědavá a dočetla jsem. Běsu jsem zatím odložila. Moc náročné na dobu karantény.

03.05.2020 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Polovinu jsem četla a pak jsem přišla k audioknize a ta byla lepší. Byla skvělé namluvená a Dědina velmi realisticky vykreslená. Bavilo mě to.

01.05.2020 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Audiokniha. Bylo to výborné, dobře načtené. Kniha měla spád a rozhodně jsem vraha neodhadla. Určitě se podívám po dalších knihách této autorky.

28.04.2020 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Audiokniha. Konec jsem si pustila asi 3x, ale pořád mi to není dost jasné a to nemám moc ráda.

16.04.2020 2 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Odloženo. Po 4 povídkách jsem zjistila,že povídky nejsou pro mě. Je to moje oblíbená autorka, aletoto není můj žánr.

07.04.2020 2 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Jelikož jsem zdravotní sestra a v době Covida nějak nemohu soustředit myšlenky, je toto ideál. Nemusím moc myslet a nějak hledat hluboké myšlenky, protože to bych nezvládla. Takže spokojenost.

02.04.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mělo to spád a napětí, takže spokojenost.

13.03.2020 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Chvíli to bylo tak náročné, že jsem myslela, že to odložím. Vydržela jsem a stálo to za to.

08.03.2020 5 z 5

Naštěstí velmi tenká, a tak jsem dočetla, ale o anorexii toho tam moc nebylo.

21.02.2020 2 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Četlo se dobře, ale jaksi mi její knihy splývají dohromady. Tady trochu přitažené za vlasy.

18.02.2020 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Audiokniha. Trochu předvídatelné a trochu neuvěřitelné.

18.02.2020 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Audiokniha. Občas jsem se ztrácela v cizích jménech a zbytečný masakr.

06.02.2020 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Budu si tuto knihu určitě pamatovat, což o desítkách dalších knih říct nemůžu.

31.01.2020 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Je opravdu že života. Tak to opravdu v okresních špitálech chodí. Jen někteří pijou pořád, ale když jiní nejsou,tak přivřem oči.

17.01.2020 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough