Ví o tobě

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn. Proto Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně. Oba aktéři dokonalého páru Louise naprosto uchvátí a každý z nich ji po svém vtahuje do spletité sítě jejich manželství, v němž má Louise zatím netušenou zásadní roli. A najednou, ve chvíli, kdy je oba trochu víc poznává, zahlédne trhliny. Je David opravdu tím mužem, za něhož ho měla? A je Adele opravdu tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká strašlivá tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330877/vi-o-tobe-VZb-330877.jpg 3.9793
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Metafora
Orig. název

Behind Her Eyes, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (337)

Kniha Ví o tobě

Přidat komentář
Medvědářka
17. února

Tentokrát jsem si to dala jako audioknihu a opět wau. Byl to snad ještě silněj zážitek díky střídajícím se hlasům našich postav.

Kasandra109
12. února

Tak tohle byla opravdu zvláštní kniha. Doteď přemýšlím nad tím, jestli ten konec je naprosto genialní, nebo naprosto zvrácený. Každopádně příběh určitě za přečtení stojí. Jediné, co bych vytkla je, že občas tam byla trochu hluchá místa, a chvíli trvalo, než jsem se pořádně začetla.


LuciL018
10. února

Ano, mistrně napsané, bavilo mě to, ale... Cítím se povedená. Ten konec nemůžu rozdýchat...

Mike99
01. února

Povedený thriller. Vyprávěno z pohledu obou hlavních hrdinek. Napínavé od začátku, kdy tušíte, že se něco stane i že se něco stalo, ale karty jsou odkrývány velice pomalu. Možná je děj trochu natahovaný, ale rozuzlení stálo za to. První ještě strávíte, není nad rafinovanost, ale to druhé vás dorazí.

Řekněme, že dva lidé prožijí to samé - ale když je později požádáte, aby to popsali, jejich vyprávění se vždy budou trochu lišit. Pravda se různým lidem jeví různě.

Když se s někým podělíte o tajemství, cítíte se chvíli skvěle, ale později se to promění v břemeno. Hryže vás, že jste vypustili něco, co nemůžete vzít zpátky, a že někdo má najednou moc nad vaší budoucností.

Lka
26. ledna

Audio :
Výborně načtená kniha, která mě upoutala hned od začátku. Bylo to super, konec opravdu nečekaný.

ajasin
16. ledna

Už dlouho se mi nestalo, abych se od knihy nemohla takhle odtrhnout. A přitom na ní není nic extra zvláštního. Obyčejný manželský trojúhelník. Ale kdo je tu padouch a kdo ... no hrdina tu asi opravdu není nikdo. Na konci si nejspíš řeknete, že něco takového není možné. Stejně jako já. Ale pak se vám hrůzou zježí vlasy, když si řeknete " A co když ano".

Lorri
15. ledna

Tak tohle bylo něco, od téhle knihy se má Lapena co učit, tohle je kniha plná zvratů a nečekaných událostí. Vždycky v průběhu knihy se snažím odhalit motiv (a že mi to fakt jde!), kdy mám spoustu teorií i konspiračních teorií, ale tady? Pche, ta kniha mi dala jasně najevo, kdo je tu kápo. Konec absolutně nečekaný (a že já tohle míchání žánrů, které prostě nejdou k sobě nemám ráda) i když, tohle asi nemohl čekat nikdo. Možná, že maj teď v Londýně nějakej novej matroš. Každopádně po téhle četbě bych ho zkusila taky.

Roseblood
04. ledna

kniha čtivá, nemohla jsem ji odložit, měla jsem několik teorií, jak to bude ale ani jednou jsem se netrefila

neskutečně překvapivý a hlavně pro mě šokující závěr, rozhodně můžu vřele doporučit

napínavý, dechberoucí děj s neočekávanými twisty a neodhadnutelným koncem, skvěle vystavěný thriller, který sklouzává až k hororu

kniha, kterou nebudete chtít odložit

bavily mě postavy, bavil mě děj, který vede ke grandióznímu nečekanému finále

milovníci tohoto žánru si knížku určitě užijí stejně jako já

hodnocení: 4,5/5*

1 ...