Ví o tobě

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn. Proto Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně. Oba aktéři dokonalého páru Louise naprosto uchvátí a každý z nich ji po svém vtahuje do spletité sítě jejich manželství, v němž má Louise zatím netušenou zásadní roli. A najednou, ve chvíli, kdy je oba trochu víc poznává, zahlédne trhliny. Je David opravdu tím mužem, za něhož ho měla? A je Adele opravdu tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká strašlivá tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330877/big_vi-o-tobe-VZb-330877.jpg 3.9913
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Metafora

Behind Her Eyes, 2017

Kniha Ví o tobě

Antaki_Thorin

Vzhledem k hodnocení, které je už 'v modrém', jsem neměla velká očekávání. A je to dobře. Není to top příběh, to ne. Ale je to originální. A za to má ode mě hned jednu hvězdu. Zajímavý způsob vyprávění je za druhou hvězdičku. Třetí hvězda je za Louise:-)

Angell328

(+ SPOILER) Možný spoiler:
Bohužel, ubírám dvě hvězdy. Autorka nechť pokračuje v duchu knihy tiché lži, to bylo famózní a výtečné dílo. Ale toto mi připadalo jako knižní horor insidious. Astrální cestování je zajímavý námět a mě osobně se film insidious líbil ale tady to bylo velice špatně uchopené. Kdo viděl film insidious, určitě ví o čem píšu. Ale pokud se autorka bude držet v duchu tichých lži tak bude mít mnohem více čtenářů

dagmar6332

Kniha mě bavila, když čtu a nejde knihu odložit, tak vím, že je to topovka a to je tato kniha, konec mě úplně dostal, měla jsem ji v hlavě ještě několik dní. Určitě stojí za pozornost.

Burák

O dost lepší než Tiché lži, které jsem od autorky četla před pár lety.
Velmi zajímavý a netradiční námět, slušné čtivé zpracování. Kniha se mi líbila, četlo se to hezky svižně. Než jsem ale stihla napsat tento komentář, viděla jsem i seriálové zpracování a musím přiznat, že to je tedy výjimečně lepší a napínavější než knižní předloha, a to navzdory tomu, že jsem věděla jak se příběh bude vyvíjet.

martisko3

Originální zápletka, překombinovaný konec. Nenudila jsem se, ale znovu už bych ji nečetla.

andrea7191

Dřív než na knihu jsem narazila na seriál a protože dobrý, tak jsem se pustila i do knihy, ale tohle pořadí není není šťastné. Už jsem věděla o co jde a jak to dopadne. Ale za mě dobrý.

čef

Hned z počátku bylo jasné, že půjde o důkladný dušezpyt, což mne tak moc nebere. A také to tak bohužel bylo. A těch kotrmelců, kterých jsem se dočkal! A korunu tomu dodaly logiku a fyziku popírající lucidní sny. Takže došlo na slova Stephena Kinga z obálky, abychom ničemu v této knize nevěřili, což je ovšem opravdu snadné. Nicméně konstrukce příběhu je vynalézavá, takovýto vztahový trojúhelník dosud nikdo nevymyšlenkoval, takže alespoň pozornost může román docela udržet.

Youn@n

paráda :) doporučuji všem