Věř mi

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Když člověk nosí masku moc dlouho, přiroste mu ke tváři… Temný psychologický thriller od autora loňského bestselleru Ta přede mnou! Mladá ctižádostivá herečka Claire zoufale potřebuje práci a peníze, proto se rozhodne přijmout nabídku stejně tak amorální jako nebezpečnou – má být jakousi volavkou právnické firmy specializující se na rozvodové pře. Jejím úkolem je svést ženatého muže, vše zdokumentovat a důkazy posléze předat „podvedené“ manželce, aby je mohla použít u soudu. Jenomže potom je žena jednoho z jejích cílů nalezena mrtvá a Claire se stává hlavní podezřelou. O pár měsíců později je však stejnými vyšetřovateli naopak požádána o pomoc. Policie chce, aby se vetřela do života manžela zavražděné – tedy jediného muže, jehož se jí svést nepodařilo. Se svou rolí se však sžije až příliš dokonale…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387996/ver-mi-dhv-387996.jpg 3.6472
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Believe Me, 2018

Kniha Věř mi

Myrayra

Super kniha, do poslední chvíle jsem nevěděla co je lež a co je pravda..

sabca

Mně kniha zklamala. Zdála se mi moc překombinovaná. Někdy jsem se v ději ztrácela proto pouze 3 hvězdičky. Knihu Ta přede mnou jsem ještě nečetla, tak doufám, že bude lepší.

Vakalik

Začátek byl takový rozpačitý, nicméně pak se děj rozjede. Líbí se mi zápletka, chvíli je z toho člověka až zmatený. Konec vše vyjasní.

Opatov
18.12.2019

Po přečtení knihy Ta přede mnou, jsem byla zvědavá, čím autor překvapí.
Role volavky, na kterou mladá žena dlouhodobě přistoupila, je dobré napsaná.
Až do úplného konce čtenář neví, na čem je. I když konec trochu neuvěřitelný.
Ale jo, líbilo se mi to.

novina
16.12.2019

Pro mě napínavé od začátku do konce, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo Stellu zavraždil. Autorův styl psaní se mi moc líbí a těším se na další knihu.

Safinka
02.12.2019

Od začátku do konce skvělá kniha, napjatý přiběh.

jasmína
28.11.2019

Po delší době mi byla dost nesympatická hlavní hrdinka, ale tím, že jsem do konce knihy nevěděla, na čem jsem, to si zaslouží plný počet hvězdiček.

Fzuzik
25.11.2019

Četla jsem od autora knihu Ta přede mnou a byla jsem nadšená. Proto jsem zvolila i tuhle s velkým očekáváním.
Mám z děje rozporuplné pocity. Z hlediska psychologického si s námi autor zahrál velice zajímavou hru.
Bohužel jsem se v ději naprosto ztratila v jednu chvíli. Hodnotila bych to jako velmi poutavý začátek, nudný střed a nečekaný konec. :)

J.P. Delaney (p)
britská, 1962