Štěstí je zadarmo

Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději... Hlavní postavy povídek mají společný cíl: být alespoň trochu šťastnější. Na štěstí má přece právo každý, ne? V jejich příbězích o důležitých náhodách a životních prozřeních potom sehrají roli kočičí (a někdy i psí) hrdinové... Autorka ke knize dodává: Opravdový úspěch přece nemusí nutně být to, co vás nejvíc pozvedne v očích ostatních. Může to být něco, za co si sami sebe vážíte, co vás naplňuje. Jen vás samotné. nemusí nikdo další vědět...“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294541/big_stesti-je-zadarmo-gRf-294541.jpg 4256

Kniha Štěstí je zadarmo

marion111

Krásná kniha na jedno odpoledne. Milá, pohodová, ideální pro milovníky psů a koček.

Safrika

Zase pohodove pribehy, lehke, mile, muzu za sebe rict, ze se mi libilo vice nez prvni dil, takze dekuji, takova prijemna oddechovka.

petrpospa

Nevím, jestli je to čtení pro chlapa, ale je to pohodové a milé. Chtěl jsem zkusit Klevisovou jinak a povedlo se to. Hvězda dolů je za to, že nejsem povidkovy typ. Ale v tom případě je problém na mé straně, Klevisko promiň ;-)

Doomiiniikaa
05.12.2022

Za mě asi ne. Nechci knihu nijak shazovat, protože věřím, že někomu se tento styl líbí,ale já už bych ji znovu nečetla.

Jordanka9
29.09.2022

Hezká knížka povídek o kočkách i pejscích a o lidech, jimž dokážou tito tvorové zpříjemnit a zpestřit ne vždy veselý a láskyplný život. Na povídkové knihy si moc nepotrpím, je mi líto , že jsou jednotlivé příběhy tak krátké, ale paní Klevisová umí zaujmout i ve zkratce.

Květi62
20.09.2022

Příjemné, pohodové čtení před spaním

Kory98
13.08.2022

Tak jsem začala druhým dílem a pokračuji třetí knihou povídek o kočkách a nejen o nich, ale také o lidech, kteří s nimi žijí. A tentokrát tam bylo i pár pejsků, což není na škodu. Příjemné čtení pro jakoukoli dobu, nenutí až tak moc přemýšlet, naopak u mě vyvolávalo spokojené úsměvy. Teď už jenom sehnat první díl :-) Ten mi chybí přečíst, i když každá z knih se dá číst samostatně, nenavazují na sebe.

konicekbily
08.06.2022

Knížka vypadá jako odpočinková - maličký soubor kratičkých povídek - některé již dříve různě publikované a v každé z nich vystupují domácí zvířata, většinou kočky, dvakrát psi a jednou kotě. A v každém kratičkém příběhu na mne kouká lidskost a láska - nejen ke zvířatům, ale i mezi lidmi. A styl psaní a krásná slovní zásoba je prožitkem pro nespěchajícího čtenáře.