Štěstí je zadarmo

Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději... Hlavní postavy povídek mají společný cíl: být alespoň trochu šťastnější. Na štěstí má přece právo každý, ne? V jejich příbězích o důležitých náhodách a životních prozřeních potom sehrají roli kočičí (a někdy i psí) hrdinové... Autorka ke knize dodává: Opravdový úspěch přece nemusí nutně být to, co vás nejvíc pozvedne v očích ostatních. Může to být něco, za co si sami sebe vážíte, co vás naplňuje. Jen vás samotné. nemusí nikdo další vědět...“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294541/big_stesti-je-zadarmo-gRf-294541.jpg 4193

Kniha Štěstí je zadarmo

Nočnípták

Heboučké, sametové zastavení a zklidnění v této neklidné době. Obdivuji paní Klevisovou. Že jsem nadšená z jejích detektivek, to mě moc nepřekvapuje, ale že tak prožívám její povídky o kočkách, z toho jsem úplně vyjevená. Někdo tady psal, že některé povídky nebyly ukončené, že by byl děj třeba rozvinout. Mně se líbí právě proto, že si mohu vymýšlet co bude potom. Jak by tak mohl děj pokračovat. Nad minulou knihou povídek jsem začala snít o zrzavém kocourovi. Teď nad povídkou Kocour školníkem v tom snění pokračuji.
Jako dítě jsem milovala Kocoura Modroočka. O kočkách pěkně píše i autorská dvojice PON. Ovšem nad povídkami paní Klevisové jsem opravdu skoro vrněla, jak píše níže Alena S. A až si jednou toho zrzouna pořídím, budeme vrnět spolu.

Knižní výzva 2021 - 20. Kniha, jejíž hlavní hrdina pracuje se zvířaty

Pavlína197

Tahle knížka mi krásně kápla do noty! Několik krátkých příběhů ze života, do nichž se připletli psi nebo kočky. Nic se tu neřeší, nikam se nespěchá... Prostě skvělé čtení z kategorie no stress.

4xbabča

Kniha povídek byla příjemným a pohodovým čtením, a pro mě jako první od autorky Michaely Klevisové milé překvapení, a určitě si přečtu její další knihy.

Kabátice

O zvířátkách se píše vždycky hezky. Bylo to milé počteníčko :-)

Lucissia

Takové milé pohlazení pro duši... :-)

Annannas
22.11.2020

Velmi milé odpočinkové čtení. Ráda takovými vyplňuji čtení po knize se silným příběhem.

mfajmanova
30.09.2020

Příjemné oddychové čtení. Nejvíce mne osobně oslovila povídka "Kočky milují nepořádek".

Clara_C
12.07.2020

Milá knížka, hodila se přesně na toto období, rozmarného léta.
Nicméně, po přečtení dvou podobných knih od stejné autorky, se těším na jinou, náročnější četbu. Každopádně vítaný relax.