Osmnáct pod nulou

Třetí temný případ Fabiana Riska. Třetí mrazivý thriller z pera švédského bestselleristy Stefana Ahnhema. Automobilová honička u helsingborského přístavu skončí pro jeden vůz tragicky – pádem do ledových vod. Na předním sedadle je nalezen jeden z nejvlivnějších švédských podnikatelů v oblasti IT. Vše nasvědčuje, že šlo o nehodu, ale důkladnější ohledání těla odhalí, že bylo zmrazeno. Ještě podivnější je doba úmrtí: dva měsíce před událostí v docích. Navíc někdo tvrdí, že oběť viděl ještě před týdnem živou a zdravou. Zdá se, že vrah převzal její totožnost. Fabian Risk brzy zjistí, že to pachatel neudělal poprvé. A ani naposled…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402599/osmnact-pod-nulou-keL-402599.jpg 4.657

Fabian Risk (3.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Kalibr

Arton grader minus (2016)

Kniha Osmnáct pod nulou

SilvieSisinka
včera

Opět nezklamal. Mrazivé napětí od začátku až do konce. Zápletka zajímavá. Těším se na další sousto co napíše :-)

happy-smile

Tento díl vlastně navazuje na první díl Otevřený hrob. Kniha dosahuje podobné kvality jako první dva díly. Opět se setkáváme nejen s Fabijanem, ale i s Dunjou. Vztahy ve švédském týmu už nejsou tak růžové jako v prvním díle. I tak si ale tito vyšetřovatelé se vším skvěle poradí. Těším se na další knihu.

kozisek1

Moje první kniha od tohoto spisovatele a super napínavé čtení. Určitě přečtu i další.

FreckledCathy

Zase to bylo mrazivě boží. Miluju jeho knihy a těším se další!♥

Ajuszka

Tak jsem si v těch vedrech zvolila knihu s příhodným názvem
Ti,co už od Ahnhema něco četli nejspíš nebudou překvapeni,když napíšu jedno slovo a to BOMBA.
A to vážně.Zase jsme svědky dvou případů a konec,ten je dost otevřený a musím říct,že mě osobně hodně překvapil.Troufám si říct,že další kniha bude teprve jízda!

Morsie

Ok, tak už přesně vím, jakého autora si zase na čas vystavím na piedestal.

Naprosto perfektně napsaná, kniha, které nechybí nic. Nic! Výborně vyprofilovaný vrah, zajímavá a nevšední zápletka, napětí, že nevíte, jestli číst celou knihu jedním dechem, nebo si ji dávkovat po maličkých kouscích a v neposlední řadě bezchybný, čtivý styl vyprávění.

Jo, knížky ze série jsou vždycky svízel. Stojí vás to menší jmění. Jenže mějte jen jednu knihu z řady. To prostě nejde.

Tenhle ledový nářez dělá čest severské krimi a thrilleru všeobecně. Takže za mě jedno velká páni!

astra3

Velmi čtivé, ale rodinu Riskových bych nikomu nepřála. Policie je plná neschopných a všeho schopných velitelů. No prostě paráda.

kululinka

Absolutní masakr...nemám dalších slov!!!

Stefan Ahnhem

Stefan Ahnhem