Osmnáct pod nulou

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Třetí temný případ Fabiana Riska. Třetí mrazivý thriller z pera švédského bestselleristy Stefana Ahnhema. Automobilová honička u helsingborského přístavu skončí pro jeden vůz tragicky – pádem do ledových vod. Na předním sedadle je nalezen jeden z nejvlivnějších švédských podnikatelů v oblasti IT. Vše nasvědčuje, že šlo o nehodu, ale důkladnější ohledání těla odhalí, že bylo zmrazeno. Ještě podivnější je doba úmrtí: dva měsíce před událostí v docích. Navíc někdo tvrdí, že oběť viděl ještě před týdnem živou a zdravou. Zdá se, že vrah převzal její totožnost. Fabian Risk brzy zjistí, že to pachatel neudělal poprvé. A ani naposled…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402599/osmnact-pod-nulou-keL-402599.jpg 4.3564
Série

Fabian Risk 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Kalibr
Orig. název

Arton grader minus, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (176)

Kniha Osmnáct pod nulou

Přidat komentář
miloslav0399
19. ledna

Průměr. Na nelogičnosti v severské krimi se dá zvyknout, ale zde k ní přistupuje ještě neuvěřitelná neschopnost policie, včetně hlavních postav. Např. na útěk z vězení jen tak nezapomenu, ale je tu toho mnohem víc :) Doporučuji jako oddech pro chvíle, kdy se vám nechce shánět nic lepšího.

Peslik
06. ledna

Prvních 30% byla trochu nuda, ale pak se to přehouplo a knihu nešlo odložit. Obávám se, že budu muset sehnat pokračování, protože......


pastelka53
02. ledna

Autor se opět předvedl a naservíroval nám příběh plný napětí a nečekaných zvratů.
Chvíli vždy trvá než si zvyknu na dvě dějové linky, ale to je jen jeden malý zádrhel v tak skvělé knize.
V příběhu též nesmí chybět rodinné drama a problém s alkoholem. To už by nejspíš nebylo ono, v dnešní době je to snad knižní standart bez kterého se neobejde ani jeden spisovatel.

Hakate
01. ledna

Pro milovníky severu a velkého množství mrtvol, ideální volbou.
Stefan opět nezklamal.

kykyna42
01. ledna

Těch mrtvol na mě bylo nějak moc,ale jinak dobře napsané a člověk se nenudí :)

Evina74
26.12.2020

Klasická severská detektivka - po dočtení máte pocit, že většina seveřanů má kostlivce ve skříni v podobě domácí mučírny, incestu či vražedných choutek.

withoutchild
05.12.2020

První Fabian Risk, protože jsem to dostal jako dárek. Z toho důvodu jsem trochu plaval v postavách a jejich vztazích, ale nakonec jsem to zvládl v pohodě. Mělo to spád a napětí, jen bych řekl, že to bylo trošku překombinované. Ale hlavně v čem jsem se neorientoval, tak byli Helsingborg a Helsingor. To jsem si musel vždy otevřít mapu, abych věděl, co se děje v Dánsku a co ve Švédsku :)

nicoolka25
01.12.2020

Kniha se četla dobře

1 ...

Autor a jeho další knihy

Stefan Ahnhem
švédská, 1966

Kniha Osmnáct pod nulou je v

Právě čtených24x
Přečtených797x
Čtenářské výzvě56x
Doporučených33x
Knihotéce321x
Chystám se číst342x
Chci si koupit77x
dalších seznamech8x