Čriepky

Čriepky https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100562/bmid_criepky-oaC-100562.jpg 4 158 43

Hlavná hrdinka Ivana je celkom iná ako hrdinky autorkiných predchádzajúcich románov Túžby a Mama pre Veroniku. Je šťastná a spokojná. Miluje svojho manžela, dvoch dospievajúcich synov a prácu prekladateľky historických románov. Je obklopená dobrými priateľkami a dostatkom lásky a nehy. Na svojom živote by nechcela nič meniť. Lenže v živote to vždy dopadne inak, ako by si človek želal... a platí to aj pre Ivanu.... celý text

vekkr
25.01.2023 5 z 5

Klasická ,oddechová,dost uvěřitelná a opravdu čtivá.

knihovniceS
24.08.2022 5 z 5

Střípky
Krásný román ze života, přesně tak, jak to paní Táňa Keleová-Vasilková umí. Příběh ženy ve středních letech, která je se svým životem spokojená, má dva syny, milujícího manžela, práci, která ji baví, ale ... Nic nenapovím, přečtěte si tuto knihu (možná si připravte i kapesník) a věřím, že i vám se bude líbit. Dávám 5 hvězd a doporučuji.

petrulkaa
31.10.2021 4 z 5

Hezká oddychovka, spisovatelka opět nezklamala.

Pavčule
17.05.2021 4 z 5

Knížka z doby, kdy Vasilková byla Vasilková a ne jako teď - hrc-prc , o ničem plus velikost písma jako ve Slabikáři . Takže za mě fajn a bylo fajn se vrátit do jejích lepších časů .

Knihomolka506
03.05.2021 5 z 5

Příběh o tom , že život v realitě není někdy ten, na který čekáme v románech nebo pohádkách...
Ivana- překladatelka a matka dvou dospívajících synů- je šťastná. Všechno má a nic ji nechybí. Do doby než manžel začne mít raději jednoho syna než druhého a kamarádce se s její malou dcerou začne dít úplně to samé. Vyřeší se manželské krize a Ivana konečně pozná , že si nevzala toho pravého? Nebo musí dojít k možná doživotní nehodě, aby si to uvědomila?
Napínavý retrospektivní román ze života

Vatter83
03.04.2021 5 z 5

Táňa Keleová-Vasilková mě asi nikdy nezklame. Oddychovka, nic přeslazeného, příběh ze života ... K této autorce se vždy ráda vracím.

ještěrka38
05.02.2021 4 z 5

Někdy je třeba si odpočinout a sáhnout i po méně náročném čtivu. Knížky paní Keleové-Vasilkové jsou tím pravým.. Uvěřitelný příběh ze života, ale zase nic moc sladkého...

Jurajovamaka
05.02.2021 5 z 5

Krásna romantická kniha zo života rodiny, ktorá hovorí o tom, že aj tá najdokonalejšia RODINA ( MANŽELSTVO ) je krehká a môže sa veľmi ľahko rozbiť na čriepky...ktoré sa niekedy podarí pozbierať a zlepiť, ale niekedy už nie...Chcete vedieť, ako to bolo v tomto príbehu? Začítajte sa....;-)

Val
20.12.2020 5 z 5

Další výborná knížka ze života, ve které se spousta čtenářek najde. Ivana a Jiří jsou zdánlivě dokonalý pár ... Nicméně i jasnou oblohu občas zastíní mrak. Knížka o lásce , nevěře , přátelství a odpuštění. Výborná oddychovka .

Beruska18
29.10.2020 3 z 5

Příběh ze života, který se může stát každému z nás.

marie3541
23.05.2020 4 z 5

Tuto autorku mám ráda, četla jsem od ni už několik knih. Knížka se čte hezky , příběh mne pohltil. Ostatně jako vždycky. Jen se přiznám, čekala jsem jiný konec . Ale nechci říct, že by mě to nějak zklamalo.

Petule5
24.11.2019 5 z 5

Jako vždy jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Od této autorky mne knihy nikdy nezklamou :)

Aleh
03.11.2019 4 z 5

Čtivý román o životě. Hlavní hrdinku Ivanu poznáváme v době, kdy žije šťastným a spokojeným životem manželky úspěšného lékaře, matky dvou synů a ženy, která má kolem sebe přátele, na které se může spolehnout. A tak jednoho dne zničehonic v ní začne vrtat červíček, čeho by v životě ještě chtěla dosáhnout a co by ještě chtěla mít a zatím nemá. A tak se nám pomalu a jistě rodí zápletka tohoto románového příběhu. Je to čtení především pro ženy jako i jiné romány této autorky. Tak se pusťte do čtení životních střípků ženy, které původně vlastně nic nechybělo. Život je opravdu křehký....

aljoska83
22.09.2019 2 z 5

Za mě bohužel zklamání. Vše bylo strašně předvídatelné a hlavní "hrdinka" si mě ničím nezískala.

Martina023
06.08.2019 5 z 5

Příběh ze života.Pohodové čtení. Tato kniha jako všechny od této autorky se čtou velmi dobře.

JancaMia
12.07.2019 5 z 5

moc krásný román ze života :)

Alzbetta
07.05.2019 3 z 5

Pohodové počteníčko. Nic napínavého,jen takový příběh obyčejné ženské,který by se mohl stát každé z nás.

Allla9
01.04.2019 5 z 5

Román plný citu a lásky, ale i nenávisti a hledání.

LeSk
09.01.2019 4 z 5

Moc fajn oddychové čtení, jen mě teda vytáčelo, když hlavní autorka neustále na "každé" straně knihy pila kávu. Nic jiného snad kromě kávy přes den nepila. Sama kávu piji, ale toto byl extrém. Jinak knihu doporučuji, přečteno jedním dechem, zápletky mě bavily.

alnahu
15.11.2018 5 z 5

Další smutný životní příběh z pera této mé oblíbené autorky. Příběh Ivany ,která žije spokojeným životem a bohužel si myslí, že je to navždy a z tohoto omylu ji manžel vyvede. Kniha o lásce, emocích a nevěře se mi i tak četla dobře.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky