Kavárna v Kodani ekniha

Z otravného výletu do Kodaně se vyklube cesta, která všem zúčastněným změní život úplně v duchu dánského životního stylu hygge. Někdy prostě stačí jen zpomalit a rozhlédnout se kolem sebe. Dát si kávu. Popovídat si s ostatními. Třeba pak zjistíte, že to, za čím se ženete, vám štěstí nepřinese.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400221/kavarna-v-kodani-d6p-400221.png 4.1869

Romantické útěky 1.

Vydáno (ekniha), Cosmopolis

The Little Café in Copenhagen, 2018

Kniha Kavárna v Kodani

zdenaR
včera

Pohodové čtení, příjemná oddechovka, při čtení dostanete chuť na dobrou kávu a sladké pečivo.

LenSiri84

Príjemné čítanie, autorke sa podarilo pekne vykresliť atmosféru Kodane. Skvelá oddychovka, ktorá zaujme od prvej stránky. :)

Ivanule

Příběh v knize se mi líbil, ukázka Kodaně byla krásná, hned bych se po přečtení knihy do ní vydala a dokonce mě to na cestování navnadilo,bohužel v dnešní době COVID to cestování je hodně hodně omezené,takže si musím nechat zajít chuť...Příběh v knize plynul, více se mi asi líbla část v Kodani, co mi teda vadilo bylo popsání některé části v knize, jsou asi dva,které byly takové nedořešené,ale nebylo to zase až tak hrozné jen mi to tam nesedělo. Těším se na další pokračování BROOKLYN:)

Linda007

Některé myšlenky se mi moc líbily. Chvílemi to byla nuda. Nechápu proč náš překlad tam dal vykání. Vůbec se to do děje nehodilo. Na takových cestách si hned potýkáte, navíc angličtina nemá vykání a křestními jmény si říkali. Docela mi to tu milou atmosféru kazilo. Měli se tak rádi, ale ani si netykali, divné. Navíc mi neseděl moc postava Evu, mně to přišlo spíše arogantní, že ona ví vždy lépe, jak se zachovat.

Dani25

Milá pozitívna kniha. Keby sa dalo, hneď by som Kodaň navštívila. :)

vera5841

Romantická pohádka, ale táááák milá! Velmi oceňuji hlavně to, že přestože jsem se o Dánsko dříve příliš nezajímala, kniha mě přiměla sednout k internetu a prohlížet si místa, která hrdinové navštívili. A to jídlo! Konec možná trochu uspěchaný a kapku nereálně přeslazený, ale za všechny ty gastro a cestovatelské zážitky jsem ochotna zcela přehlédnout.

AndreaKoz

Super oddechovka. Padla mi do nalady :)

marli58

No ano, chtěla jsem něco na odlehčení po Tajemství porodní báby... Bylo to příjemné, odpočinkové, trochu poznávací, samozřejmě hygge a lehce erotické. Děj je předvídatelný, ale to snad u romantiky i předpokládáme a jsme nakonec rády, že to tak dobře dopadlo :D.