Kavárna v Kodani ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Z otravného výletu do Kodaně se vyklube cesta, která všem zúčastněným změní život úplně v duchu dánského životního stylu hygge. Někdy prostě stačí jen zpomalit a rozhlédnout se kolem sebe. Dát si kávu. Popovídat si s ostatními. Třeba pak zjistíte, že to, za čím se ženete, vám štěstí nepřinese.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400221/big_kavarna-v-kodani-d6p-400221.png 4.11832
Série:

Romantické útěky / Romantické úteky 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis
Originální název:

The Little Café in Copenhagen, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (541)

Kniha Kavárna v Kodani

Floriška7
24. června

Mně kniha docela zklamala, podle recenzí jsem od ní čekala víc. Za mě taková trošku braková literatura. Mám od spisovatelky ještě další knížky, tak třeba mě mile překvapí. Musela jsem se do čtení nutit.

AnnaNešporová
21. června

Moc milý příběh a moje první kniha od autorky. Vrhnu se i na další díly. Postavy byly sympatické. Jen na Katie jsem neustále v duchu řvala, ať se postaví sama za sebe a pošle ostatní do patřičných míst.


veru_sma
20. června

Oddechové milé čtení, kdy se (jako bonus) člověk seznámí i se zemí, ve které se děj odehrává. Kodaň bych ráda navštívila.

andy_nejedla
20. června

Knížka se mi četla dobře, je to první od autorky, co jsem četla a určitě si postupně přečtu další. O hygge jsem slyšela už před knížkou a názor na to mám furt stejný, ale příběh byl krásný, romantický.

Verika
20. června

Moje první knížka od této autorky. Příjemný romantický příběh z prostředí Dánska. Během čtení jsem ráda poznávala styl hygge a měla chuť na skořicové šneky. Mám chuť Dánsko navštívit a zjistit, jestli je pravda, že jsou lidé v Dánsku šťastní.

Hakate
19. června

Díky letošní výzvě jsem po knize konečně mohla sáhnout. Mé první setkání s autorkou bylo v první polovině knihy spíše zklamáním, takové nemastné neslané povídání. Druhá polovina již byla zajímavější.

Sova15
17. června

Knížku jsem si našla do výzvy, ale i proto, že moje dcera studuje žurnalistiku, je na půlročním Erasmu v Dánsku a na střední škole si přivydělávala jako baristka. Takže hodně důvodu. A knížka nezklamala, Kate mi byla sympatická, fandila jsem ji a všechno zvládala. A já se teď těším na návrat dcery a doufám, že mi přiveze domů hygge styl myšlení.

Petulk@
14. června

Milé čtení. Nic vyloženě strhujícího, ale užila jsem si každou stránku, včetně popisných pasáží, kterých nebylo málo. Další knížky od autorky si přečtu určitě.

1 ...