Losos v kaluži přehled

Losos v kaluži
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353794/bmid_losos-v-kaluzi-d6e-353794.jpg 4 1593 1593

Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Losos v kaluži. Přihlašte se a napište ho.

1bublina
20.07.2024 3 z 5

Čte se to dobře, ale jsem ráda, že kniha nebyla moc dlouhá, protože bych ji asi jinak nedočetla. Bárka mi dost lezla na nervy. Ještě že se její pohled střídal s Miladou. Od autorky jsem četla ještě Majonéza k snídani a ta se mi líbila mnohem víc.

jejda.majda
07.07.2024 3 z 5

Příjemná a velmi čtivě napsaná oddechovka. Příběh je relativně jednoduchý s očekávatelným závěrem, ale je napsaný velmi vtipně a cynicky - takhle si představuji knížku vhodnou na dovolenou.

Na prvotinu to vůbec není špatné a dle hodnocení ostatních knih Markéty Lukáškové na Databázi knih byl Losos v kaluži jen odrazový můstek, takže se těším, že si od ní brzy přečtu ještě něco dalšího.

Fiddis
27.06.2024 5 z 5

Tak toto je přesně ten typ knihy, který jsem si teď chtěla přečíst. Mám prostě ráda české autory, v českém prostředí a s obyčejnými příběhy.

Většinu knihy mi byla Bára sympatická, bylo pár situací, kdy bych ji řekla, ať si jednu vrazí. Líbilo se mi, jak to byl vlastně výsek obyčejného života vnučky a babičky, který se ale nějakým způsobem na konci knihy uzavřel/vyřešil.

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Losos v kaluži v seznamech

v Právě čtených23x
v Přečtených2 376x