InTyMně přehled

InTyMně
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421379/bmid_intymne-2fp-421379.jpg 4 692 692

Od sametové revoluce přes Nagano až k dospělosti Všechno, co neuložíte, se jednou ztratí. A ztratit vzpomínky na dětství a dospívání v devadesátkách a na přelomu tisíciletí, to by byla škoda. V této knize nejsou ty vaše, ale spousta z nich vám bude povědomá. Jsou dětsky naivní, pubertálně vzdorné a taky dospělácky bolestné. Budete se u nich smát, pokyvovat hlavou a pocítíte úlevu, že v tom všem zmatku, co se v životě děje, rozhodně nejste sami.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize InTyMně. Přihlašte se a napište ho.

MagdaLENKA89
16.06.2024 5 z 5

Má nejoblíbenější kniha od Lukáškové. Vrátila mě do dob mého dětství a dospívání (u mě tedy částečně v jižních Čechách), kdy jsem se dokázala díky knize přenést zpět o skoro 20 let zpátky. Psáno s lehkostí a vtipem.

lidunka1
22.05.2024 4 z 5

Mně se postřehy líbily. Nejvíc jsem se zasmála u prozvánění. "Když mě prozváněl, tak mě miloval."

essidaven
16.04.2024 4 z 5

Kniha hezky plynula a četla se velmi lehce, Markéta Lukášková píše velmi čtivě, téměř nenáročně. Jelikož jsem jen o rok mladší než autorka, v popisu jejího dětství jsem nacházela i střípky toho svého a bylo to příjemně nostalgické. I dospělý život byl zajímavý, mám autorku ráda jako člověka, poslouchám její podcasty, tak bylo fajn se o ní něco dozvědět. Trochu mi vadil hovorový jazyk použitý v knize, čte se mi obecně lépe spisovná čeština. Jo a slovíčko “vždycky bylo příšerně nadužívané a ve většině vět naprosto zbytečné a iritující!

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (44. týden)

27.10.2019

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha InTyMně v seznamech

ve Čtenářské výzvě207x