Losos v kaluži

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353794/losos-v-kaluzi-d6e-353794.jpg 3.8628
Literatura česká, Dívčí romány
Vydáno, Motto

Kniha Losos v kaluži

Verunka566

Skvělá knížka na léto. :)

anez66

Perfektní, oddechová, zábavná a upřímná kniha. Doporučuji. :)

klara.franta

Super oddychová literatura, tahle kniha se četla skvěle.

qinska

Trochu jsem se v knize našla. Velmi zajímavě pojatý posmrtný život, nicméně svým způsobem to dává smysl. Když mě kniha bavila nejvíc, tak zkončila. Rozhodně jsem zvědavá na další knihy autorky.

luckomar

AUDIOKNIHA

Musím říci, že nevím jestli by mě kniha bavila pokud bych ji četla sama, ale v audioverzi je skvělá!!!
Dojemná, vtipná a odpočinková. Také ale k zamyšlení.

evelýny

AUDIOKNIHA

Bára a Milada.
Dva pohledy na život. Neobvykle obvyklý příběh vnučky a její babičky, s velkou dávkou mystična, přesto vtipný, s trochou sarkasmu, přesto laskavý.

Pakliže vám připadá, že strava v nemocnici je „nablito s rejží“ nebo, že „i pád na držku je pohyb vpřed,“ pak je to kniha pro vás. Projdete se sice slzavým údolím, ale s úsměvem na tváři.
Vy, kdo se občas cítíte jako špatně namazaný chleba s máslem, jako losos v kaluži, neodkládejte četbu na AŽ, čtěte HNED!

Po dočtení budete chtít tomuto příběhu věřit, protože ,,jednou ucítíte, jak to všechno pomalu končí."

P.S.: Sledujte znamení. Je to důležité.

Ctenar1202

Chcete se smát? Chcete mít slzu v oku? Chcete se fantasticky pobavit? Tak doporučuji přečíst tuto skvělou knihu.

Bára je cynik každou buňkou těla. Je svá. Je sarkastická, je skvělá!

Báře zemře babička a ona se s nastalou situací snaží vypořádat a do toho řeší vztahové problémy. A ani neví, že její milovaná babička jí z nebe radí....

Já si knihu maximálně užila a přečetla ji za den. Nešlo přestat číst. U několika pasáží jsem se i nahlas smála. Kniha je svižná, čtivá a zalitujete, když ji dočtete.

barbora1919

Mé první setkání s Markétou Lukáškovou a rozhodně ne poslední. :) Naprosto mi sedl její styl psaní, smysl pro humor i přiměřená dávka nadsázky a ironie. Hlavní hrdinka Bára mi byla navíc velmi blízká a už od prvních stránek si získala mé sympatie.
Zpočátku mi asi trochu vadilo téma posmrtného života, ale postupem času se mi to začínalo čím dál více líbit a ve finále mi koncept autorky přišel opravdu hezky promyšlený, nevšední a milý. :)

Kde končí svět
Kde končí svět