Hodná sestra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hodná sestra je příběh o sestrách dvojčatech - Rose a Fern, které neměly lehké dětství kvůli matce. Jsou si velmi blízké a Fern coby autistka je na svou sestru Rose citově vázaná. Když Rose nedokáže otěhotnět, Fern se rozhodne sestře pomoci - jen si musí najít otce pro plánované dítě. To otřese základy života, který si Fern pro sebe pečlivě vybudovala, a rozproudí temná tajemství z minulosti. Hodná sestra je svérázný až šokující příběh o tom, co rodiny skrývají......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467325/big_hodna-sestra-wLj-467325.jpg 4.4391
Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Good Sister, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (115)

Kniha Hodná sestra

klarinka9974
včera

Kniha se dobře četla, krátké kapitoly, které na sebe skvěle navazovaly. Od začátku se rychle do příběhu začtete a těžko knihu odložíte. Ale není to žádný extra thriller. Snad až na samém konci se něco odhalí ale od začátku máte jasné tušení co se nejspíš stane. Přijde mi to jako román pro ženy s menší zápletkou a tajemstvím.

attila1
30. května

Příběh sester dvojčat,zajímavé téma. Moc se mi kniha líbila.


raty
19. května

Tento styl, kdy celou knihu čekáte, že praskne VELKÉ TAJEMSTVÍ, není úplně to, co vyhledávám. Navíc tady je od začátku víceméně jasné, jak to skončí. Přesto hodnotím vysoko. Ta opravdu hodná sestra si získala moje sympatie. A autorka vlastně taky - za velmi čtivý styl.
Jako oddechovka s napětím dobré.

Anniee
18. května

Neurazí, nenadchne. Je to velmi čtivé a Fern si zamilujete. Ale celé to téma a konec mi nepřijde jako něco nového a neotřelého. Takže jako oddechovka dobrý, ale docela průměr.

popeluška
01. května

Tak to byla super jízda. Moc se mi kniha líbila, musím se podívat na další od autorky :-)

beruska
30. dubna

Nic není tak, jak si myslíte, že v závěru bude :) ...
Sympatická Fern, která i se svým postižením byla prostě úžasná... A její sestra.... Nemohu říct více, vše bych tím prozradila.... Ale knihu si přečtěte :) ....

Lalina3
21. dubna

Moc pěkně napsaný psychothriller. Fern jsem měla ráda od začátku do konce i to, jak se k ní chovali ostatní bylo úžasné. Spokojenost.

cleopatra11
19. dubna

Sice jsem pár stránek v rychlosti přeskočila a lehce přelouskala, ale nebylo to špatné, výborné téma.

1