Hodná sestra přehled

Hodná sestra https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467325/bmid_hodna-sestra-wLj-467325.jpg 4 489 489

Hodná sestra je příběh o sestrách dvojčatech - Rose a Fern, které neměly lehké dětství kvůli matce. Jsou si velmi blízké a Fern coby autistka je na svou sestru Rose citově vázaná. Když Rose nedokáže otěhotnět, Fern se rozhodne sestře pomoci - jen si musí najít otce pro plánované dítě. To otřese základy života, který si Fern pro sebe pečlivě vybudovala, a rozproudí temná tajemství z minulosti. Hodná sestra je svérázný až šokující příběh o tom, co rodiny skrývají...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Good Sister , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodná sestra. Přihlašte se a napište ho.

Vesper001
15.05.2024 3 z 5

(SPOILER) Extrémně manipulativní a extrémně manipulovatelná a jeden mimoň navíc. Víc mě to rozčilovalo než bavilo.

Janča089
07.05.2024 5 z 5

Kniha se opravdu rozjížděla možná trochu pomaleji, ale od poloviny už to opravdu frčelo. Zápletka byla originální, jiná, než všechny ty současné bestsellery. Nechybělo napětí a potřeba někomu v příběhu fandit.

Lejdus
20.04.2024 5 z 5

Masakr. Zase pro mne zezacatku nezazivny pribeh. Na prvnich strankach to na mne pusobilo vlekle a myslela jsem, ze hlavni postavou bude ona sestra, co pise denik. Ale ono to bylo vse trochu jinak. Zpocatku Fernina osobnost na mne pusobila neprijemne, ale postupem casu clovek opravdu pochopil, jaka ve skutecnosti je. Autorka krasne vystihla popisovani vnitrnich pocitu cloveka s urcitym "vnitrnim handicapem". V nekterych situacich Fern musi cternar citit, ze se jiste nekdy dostal do podobne situace a vnitrniho citeni jako ma Fern. Moc krasne napsane. Zaverecne rozuzleni je taky moc dpbre napsano, proste neni co vytknout. Urcite lepsi nez prechozi autorcina kniha a jako velmi dobre navnadeni na dalsi knihu autorky.

všechny komentáře

Související novinky (4)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (leden)

17.01.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Hodná sestra v seznamech

ve Čtenářské výzvě140x

Štítky knihy

autismus tajemství psychologické romány těhotenství sestry životní krize

Autorovy další knížky

Sally Hepworth