Tajemství porodních bab přehled

Tajemství porodních bab
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273117/bmid_tajemstvi-porodnich-bab-AJ8-273117.jpg 4 355 355

Neva Bradleyová představuje ve své rodině už třetí generaci porodních bab. Práci miluje stejně jako matka a babička a chápe ji jako tradicí umocněné poslání. Nyní je sama gravidní a ze všech sil se snaží utajit okolnosti svého těhotenství a početí, zvláště pak identitu otce dítěte. Rodině i spolupracovníkům tvrdí, že žádný otec prostě neexistuje. Pro její matku Grace je dceřino tajnůstkaření nesnesitelné. Čím víc však Grace na dceru naléhá, tím víc se Neva uzavírá a zarytě mlčí... S celou situací se musí vyrovnat také Floss, Nevina babička. Jen ona zná šedesát let staré tajemství, které v mnohém připomíná vnuččinu pozici a jehož vyzrazení by mohlo neodvolatelně zasáhnout do života celé rodiny. Skrývat pravdu je pro obě čím dál těžší. Není nakonec moudřejší a pro všechny lepší přiznat, jak to všechno bylo? Je lepší pravdu navěky tajit nebo s odhalením čelit nutným následkům?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Secrets of Midwives , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství porodních bab. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel1190
10.07.2024 5 z 5

Hodně mě bavilo střídání tří různých pohledů tří osob, prolíná časových linek. Opravdu doporučuji, přečetla jsem za jeden deštivý den.

Drnkla
27.06.2024 4 z 5

Krásná psychologie postav, moc mě bavilo střídání vyprávění tří generací žen a postupné odhalování jejich tajemství. Ke konci to bohužel sklouzlo k trochu tuctovému příběhu, uvítala bych to spíš s otazníkem, ať si každý čtenář domyslí konec podle svého.
Velmi čtivé a poutavě napsané. Líbil se mi příběh babičky Floss a zejména popis lásky k její partnerce Lil.

Kristy.Seb
07.03.2024 4 z 5

Někdy tajemství v sobě lidi drží tak dlouho, že dokonce zapomenou, proč to vlastně dělají.

Chyby, nespravedlivá odsuzování a selhání jsou vlastně tou nejkrásnější součástí života.

Když jste k něčemu přinuceni, nemáte jinou možnost, než se s tím smířit.

Kniha byla skvělá. Líbilo se mi prostředí porodních bab.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Tajemství porodních bab v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x

pro ženy tajemství romantika porodnictví porodní asistentky rodinná tajemství

Sally Hepworth
australská, 1980