Andělé smrti

V katedrále je nalezena zavražděná žena a o několik hodin později je objeven oběšený muž. Oba mrtví mají na vnitřní straně stehna stejné, amatérsky udělané tetování. Ti dva měli cosi společného, jenže co? Případu se ujímá inspektorka Lottie Parkerová a stopy ji zavedou do kláštera svaté Anděly, bývalého dětského domova, nešťastně propojeného s minulostí její vlastní rodiny. Zatímco si inspektorka začíná uvědomovat souvislost mezi současnými oběťmi a nevyřešenými dávnými vraždami, ztratí se dva dospívající chlapci. Lottie musí najít vraha dřív, než znovu zaútočí. Jenže nevystavuje kvůli pátrání smrtelnému nebezpečí i své vlastní děti? Napínavý, znepokojivě temný a do děsivých podrobností propracovaný thriller je skvělým debutem irské autorky Patricie Gibneyové a první knihou z nové detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou. Za jediný rok se prodalo přes milion výtisků knih z této série!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406643/big_andele-smrti-nmi-406643.jpg 4.2728

Inspektorka Lottie Parkerová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

The Missing Ones, 2017

Kniha Andělé smrti

VasnivaCtenarka

Andělé smrti, které jsem si poslechla jako audioknihu, slibují opravdu výjimečně kvalitní posluchačský zážitek. Musím uznat, že tento první díl knižní série Inspektorka Lottie Parkerová je mimořádně povedený. Ať už co se týče samotného příběhu a jeho propracování a promyšleností, tak i co do vyprávění Lukáše Hlavici, který této audioknize propůjčil svůj hlas.

více na www.vasnivactenarka.cz

vekkr

Audiokniha.Dobře načtená,ale..sousta klišé.Vyšetřovatelka chlastá a zobe tbl,kněží pedofilové a spousta jmen ve kterých se ztratíte.

BlackBlade

Dobrá detektivka. Líbí se mi, že hlavní postava je žena a v knize se řeší velmi temná (a bohužel častá) stránka křesťanské církve, která se snaží vše zamést pod koberec a dělat, jako že se to nestalo (podobně, jako u jiných problémů).

cedos

Moje první kniha od této autorky ... podlehla jsem skvělým recenzím a rozhodně jsem neudělala chybu.

Allena24

Poslouchala jsem audioknihu (dobře namluvenou, chválím). Bohužel jen po chvilkách a to se projevilo ve výsledku. V ději knihy jsem měla zmatek...hlavně v postavách. Inspektorka mi zatím k srdci nepřirostla. Pokud se zadaří, přečtu si další díl.

FoxFox

Poslechnuto jako audiokniha, zpracování bylo výborné.
Autorka píše poutavě, zápletka byla dobře propracovaná. Dozvěděli jsme se i něco z osobního života hlavní vyšetřovatelky, která si - jak už je u těchto typů detektivek zvykem - nese z minulosti nějaké ty šrámy na duši. Celou dobu jsem chtěla knize dát pět hvězd, ale trochu mě zklamal způsob skoncování s hlavním padouchem, to mi přišlo strašně nereálné. Ale je to jen drobnost, kniha určitě stojí za přečtení.

janinkahh

Zajímavý příběh, ale mnoho postav...Ztrácela jsem se ve jménech, postavách.

Terka1975

Našla jsem díky vám milé komentátorky novou oblíbenou vyšetřovatelku. Lottie mi sedla, má spoustu nedořešených osobních problémů, na krku děti a vyšetřovací tým. Mrtvá Susan je jen začátek nechutného chování těch, kdo si říkají, ze zastupují Boha na zemi. Z toho mi bylo opravdu zle. A nenechalo mě to chladnou, naopak mě to nažhavilo, abych s Lottie mohla postupovat rychle k vyřešení. Ne opět jsem neodhadla, kdo za tím stojÍ, ale podezření jsem měla.