Stanice odložených lásek

Nová kniha Hany Marie Körnerové vypráví o osudech dvou kamarádek Laděny a Kamily na pozadí událostí sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Lásky šťastné i nešťastné, manželství vydařená i nevydařená, průšvihy, trapasy i humorné historky. Je to příběh o tom, jak ustát životní kotrmelce, nezbláznit se a jít dál.

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65052/stanice-odlozenych-l-65052.jpg 4.4143

Vesnice Stamice 1.

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Stanice odložených lásek

i.stefany

Stanice odložených lásek je životní příběh dvou kamarádek, odehrávající se v 70.-90. letech 20. století. Co vše si život pro Kamilu s Laděnou nachystal a jak se s tím dívky vypořádaly? Příběh je reálným obrazem dob minulých a s odstupem času se již zapomíná, jak se tehdy vlastně žilo. Líbila se mi.

Unka

Knihu si "vychutnají" zejména ti, kteří prožili dobu před revolucí, protože je v příběhu popsána tak, že si člověk okamžitě vytvoří vlastní film s příslušným nábytkem, zvyky a typickým "Co by tomu řekli lidi?!".

knihovniceS

Samostatně jsem tuto knihu nečetla, ale je to první část https://www.databazeknih.cz/knihy/co-neodval-ani-cas-374739 , která se mi moc líbila a dala jsem 5 hvězd

RADOST

Příjemný návrat do dob mého mládí. Ano, tak se žilo, tak uvažovali ti starší kolem nás. Jsem ráda, že se toho tolik změnilo, že už nemá takový dopad mínění a soudy těch okolo, že už není taková obava z toho, co tomu řeknou lidé. Lidé jsou stejní, ale měřítka jejich hodnot se změnila.

xena2711

Krásně napsaný příběh kamarádek Vás vtáhne do děje a pustí až na poslední stránce. Doporučuji. Paní Hana Marie Körnerová píše romány ze života.

Sofie75

Kniha se mi moc líbila. Vtáhla mě úplně do děje. Jen doporučuji.

Šánka

Moc příjemné překvapení tato kniha! Životní přešlapy dvou kamarádek, jejich lásky šťastné i nevydařené, děti neplánované, přesto milované, nepovedená manželství, ale i ta šťastná.
A když si tak s odstupem několika desetiletí připomínáte tu dávno minulou dobu, tak vám asi spousta věcí bude připadat úsměvná (i když to bylo vlastně k pláči). Kniha podle mě řekne asi více a pobaví nás, kteří jsme větší či menší část života prožili v tom ,,budování" socialistické společnosti. Ta doba je velmi věrohodně zachycena a samotný příběh skutečně pěkný.

Pavlína79

doba mladých lásek, neplánovaných těhotenství a rychlých sňatků .... příběh měl spád, knihu nešlo odložit, dokud nebyla dočtená ...