Stanice odložených lásek

Stanice odložených lásek https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65052/stanice-odlozenych-l-65052.jpg 4 418 128

Vesnice Stamice série

Nová kniha Hany Marie Körnerové vypráví o osudech dvou kamarádek Laděny a Kamily na pozadí událostí sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Lásky šťastné i nešťastné, manželství vydařená i nevydařená, průšvihy, trapasy i humorné historky. Je to příběh o tom, jak ustát životní kotrmelce, nezbláznit se a jít dál.

niknikita
28.02.2014 5 z 5

Příběh dvou kamarádek, který mne vrátil pěkných pár roků zpátky, do doby mého mládí...se vším všudy. Doba, kdy jsme autority museli oslovovat "soudružko", doba nekonečných front na všechno a kdy vyjet si s partou na čundr znamenalo být aspoň na chvíli svobodný člověk.Na tomto pozadí se odehrávají lásky a zklamání, hledání a ztráty, štěstí a smutky Kamily a Laděny.
Autorka patří k tého poválečné generaci také, proto je její kniha autentická a pravdivá od začátku do konce a já ji četla jedním dechem.

BeruškaB
11.11.2013 5 z 5

Příjemné zavzpomínaní na doby co odnesl čas...,oblíbená autorka opět nezklamala :-))

VladkaBU
07.10.2013 4 z 5

... zprvu se mi knížka moc nezdála, ale jak jsem četla, tak se mi to začalo líbit. Vcelku hezké oba příběhy, hodně podobné knížkám o sestřičce.

renataab
29.09.2013 4 z 5

Velmi čtivá kniha. Byla to první kniha od autorky, mile mě překvapila. Přenesení do doby minulé bylo nostalgické, dnešní generace možná už jen vnímá tu dobu jako sci-fi.

simonabr
09.07.2013 4 z 5

Letní oddychovka, ve které se člověk vrátil do minulosti a trochu zavzpomínal, což je vždycky příjemné.

Lidka
19.12.2012 3 z 5

Tak to je přesně takový typ knihy, který neuškodí, ale ani nenadchne. Pro mne vyložená oddychovka.

Marika Vanova
19.05.2012 5 z 5

Čtivá knížka o obyčejných lidech z Čech, líbilo se mi.

kilometr
07.11.2011 5 z 5

TAHLE KNIHA MĚ MILE PŘEKVAPILA.BYLA TO PRVNÍ KNIHA OD TÉTO AUTORKY A VELMI MĚ BAVILA.
ŽIVOTNÍ OSUDY LADĚNY A KAMILY SE ČETLY JEDNÍM DECHEM.......

Kniha Stanice odložených lásek je v