Stanice odložených lásek

Stanice odložených lásek https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65052/stanice-odlozenych-l-65052.jpg 4 418 128

Vesnice Stamice série

Nová kniha Hany Marie Körnerové vypráví o osudech dvou kamarádek Laděny a Kamily na pozadí událostí sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Lásky šťastné i nešťastné, manželství vydařená i nevydařená, průšvihy, trapasy i humorné historky. Je to příběh o tom, jak ustát životní kotrmelce, nezbláznit se a jít dál.

vladka321
07.02.2021 5 z 5

To bylo tak krásné, nostalgické čtení. Žila jsem v té době a autentičnost příběhu je dokonalá. Tolik mi to připomnělo, tolik se toho změnilo... Škoda, že už je konec.
Všem, kdo žili v té době doporučuji. Ti mladší možná mnohé nepochopí. Za mě TOP *****

harena
17.01.2021 5 z 5

Krásný román pro ženy, žádná naivní červená knihovna. Dvě ženy se po letech sešly ve vesničce, ve které se narodily a žily a vyprávějí si svůj životní příběh. Autorka je skvělá vypravěčka, ať píše o čemkoliv, její vyprávění pohltí a příběh nepustí. Je tu všechno: Láska, zrada, děti, manželství, rozvod- - jako v životě. Moc příjemně strávený čas.

pocketka
27.12.2020 5 z 5

Na tento díl jsem narazila úplnou náhodou a to v knize Co neodvál ani čas. Nevěděla jsem, co čekat, ale jsem nadšená. Jsem nadšená stylem, jakým autorka píše, příběh byl poutavý, jako byste s holkama kamarádili a vše s nimi prožívali. Člověk zapomene, jaké problémy v minulosti byly, jaké, dnes nepodstatné, věci se tehdá řešily. Knihu velice doporučuji a okamžitě se vrhám na druhý díl.

Annannas
22.12.2020 5 z 5

Bylo to přesně to co jsem očekávala, opět jsem zhltla jedním dechem a moc jsem si to užila. Celou dobu jsem holkám přála štěstí. Doporučuji.

Jirikk
21.12.2020 3 z 5

Kniha o životě jakým opravdu byl navíc v šedivých 70 a 80 let. Oboum hrdinkám budete držet palce

denisa7430
06.12.2020 5 z 5

Autorka mě prozatím nezklamala žádnou knihou. Výborné čtení o životě, kamarádství, dospívání, prvních láskách, nesplněných touhách a přáních, nevydařených manželstvích a pomluvách. Příběh odehrávající se v 70.letech minulého století.

Jirinamac
08.11.2020 5 z 5

Tento 1. díl jsem četla samostatně a později si ho znovu zopakovala v knížce Co neodvál čas. Jako všechny knížky od H.M.K. se čte moc dobře.

Vlak7
17.09.2020 3 z 5

Byly ctivejsi knihy od této autorky. Neurazí...

zdenaR
06.09.2020 5 z 5

Jedná se o první díl série Vesnice Stamice, který je společně i s druhým dílem uveden v knize Co neodvál čas.
Trochu mě to zmátlo, protože jsem již Co neodvál čas četla - výborná, ale na Heřmánkové údolí nemá, to je pro mě Top.

Marci70
01.09.2020 5 z 5

Pěkné čtení o době, ve které jsem vyrůstala..

ferdada
09.07.2020 5 z 5

Skvěle napsaná kniha s uvěřitelným dějem, uvěřitelnými, živými dialogy. Naprosto mne dokázala vtáhnout do příběhu, stala jsem se jeho součástí. A necítím se být podvedena - jako se mi v poslední době už stalo, u jakýchsi pseudoatorů (byť jsou jejich knihy označovány jako bestsellery). Děkuji mnohokrát autorce.

Janahan
02.07.2020 5 z 5

První setkání s touto spisovatelkou a určitě ne poslední. Kniha se mi líbila. Hned se jdu pustit do pokračování " Dokud se budeš smát".

veverka@ořech
02.07.2020 4 z 5

Pěkná a čtivá oddechovka, zpříjemnila jsem si s ní dva dny strávené ve vlaku.
Od této autorky jsem četla už více knih. Tato nebyla špatná, ale jiné se mi líbily mnohem více. (Heřmánkové údolí a Hlas kukačky jsou pro mne TOP)

Beruska18
07.05.2020 4 z 5

Životní příběh dvou kamarádek, Laděny a Kamily, odehrávající se v 70.-80. letech 20. století. Příběh je reálným obrazem dob minulých, připomíná, jak se tehdy vlastně žilo.

Ála1968
12.04.2020 4 z 5

Začala jsem druhým dílem této trilogie.Ten byl vážně super.Tento díl už nebyl takový,ale byl pěkný,přestože dvojka vítězí,stojí za přečtení oba díly.

veronika9761
21.03.2020 4 z 5

Prijemne cteni, ale na hermankove udoli to nemá.

pilulka
07.03.2020 5 z 5

Mile cteni do sediveho pocasi.

milena8281
19.12.2019 5 z 5

Velmi příjemné čtení, moc se mi to líbilo.

i.stefany
27.10.2019 4 z 5

Stanice odložených lásek je životní příběh dvou kamarádek, odehrávající se v 70.-90. letech 20. století. Co vše si život pro Kamilu s Laděnou nachystal a jak se s tím dívky vypořádaly? Příběh je reálným obrazem dob minulých a s odstupem času se již zapomíná, jak se tehdy vlastně žilo. Líbila se mi.

Unka
24.09.2019 5 z 5

Knihu si "vychutnají" zejména ti, kteří prožili dobu před revolucí, protože je v příběhu popsána tak, že si člověk okamžitě vytvoří vlastní film s příslušným nábytkem, zvyky a typickým "Co by tomu řekli lidi?!".

Kniha Stanice odložených lásek je v