Hlas kukačky

Napínavý příběh o pátrání po tajemství, o němž se i v nejužším rodinném kruhu jen šeptá. Příběh o rozplétání složitých lidských vztahů táhnoucí se hluboko do minulosti. Začalo to už v dětství jako pouhá zvědavost, ale tehdy Kristýně na otázky nikdo neodpověděl. V průběhu let se zvědavost změnila v potřebu odhalit vlastní kořeny a přijít rodinným záhadám na kloub. Už dospělá Kristýna se snaží pochopit jednání svých nejbližších, o nichž si myslela, že je důvěrně zná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363274/big_hlas-kukacky-V2V-363274.jpg 4.61073

Kniha Hlas kukačky

Hanaluna
předevčírem

Autorku mám moc ráda. Kniha byla opět bravurní. Vynikající plynutí, vykreslení postav i prolnutí osudů. Bonusem je pak v ději vykreslení těžké doby a historických souvislostí.

Allla9
předevčírem

Kniha podle skutečných událostí chytne za srdíčko.

niknikita
21. listopadu

Skvěle napsaná kniha s neuvěřitelným a silným příběhem.

PájaHája
11. listopadu

Skvěle napsaný příběh jedné rodiny z období krutých válečných časů.

nai.ivka
06. listopadu

V některých rodinách se "dědí" i osudy.

Majký_
04. listopadu

Umně vystavěný příběh se skvěle vykreslenými postavami. Ač jsou osudy zobrazené v knize bolestné, celkově pro mě vyzařuje naději a pozitivní poselství. Doporučuji si vychutnat v podobě audioknihy namluvené Danou Černou. Úžasný zážitek.

Kanylka
02. listopadu

Co všechno se může přihodit jedné rodině. Pro mě stejně krásná kniha jako Heřmánkové údolí.

Belanna

Moc hezká knížka, která je plná emocí. Je to příběh o naivních dívkách a manipulativních mužích, příběh rodiny a jejich tajemstvích. Oceňuji, že autorka nezabředávala do složitých popisů válečných vřav a politické situace oné doby a mohla jsem se tak naplno věnovat Editě, Irmě, Kristýně a všem ostatním.