Hlas kukačky přehled

Hlas kukačky
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363274/bmid_hlas-kukacky-V2V-363274.jpg 5 2120 2120

Napínavý příběh o pátrání po tajemství, o němž se i v nejužším rodinném kruhu jen šeptá. Příběh o rozplétání složitých lidských vztahů táhnoucí se hluboko do minulosti. Začalo to už v dětství jako pouhá zvědavost, ale tehdy Kristýně na otázky nikdo neodpověděl. V průběhu let se zvědavost změnila v potřebu odhalit vlastní kořeny a přijít rodinným záhadám na kloub. Už dospělá Kristýna se snaží pochopit jednání svých nejbližších, o nichž si myslela, že je důvěrně zná.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlas kukačky. Přihlašte se a napište ho.

Villon
13.06.2024 5 z 5

Knihu jsme četla před pár lety, kdy jsem o recenzích na zdejší databázi ještě nevěděla. Vrátila jsem se proto v čase a do knihy se znovu začetla. Před lety jsem od knihy odcházela s tím, že je to nesmírně krásná, čtivá a k zamyšlení hodná kniha. Nyní , po přečtení , se ve mně hádají pocity, zmaru, zloby ale i něhy a naděje. Irma, Edita, Kristýna.... Kdo na tom byl v životě lépe? Čí život se nepovedl a kdo za to mohl? Život? Osud? Irmu jsem litovala, Edita mě , přes počáteční sympatie naprosto odbourala a Kristýna? Ta ve finále mohla za co? Kniha o tom, že život dokáže nadělit spoustu lásky , krásy a štěstí , ale bere si za to i daň v nesmírné bolesti a krutosti. A lidem zbývá jen to, aby ho přežili a nějak to všechno vydrželi. Smutné, ale pravdivé. Tím, že jsem se právě dozvěděla, že se příběh skutečně odehrál, to ve mně vyvolává o to větší smutek v duši a jsem vlastně ráda za svůj stávající život - trochu hektický někdy až k zbláznění , ale přece jen klidný život se zdravými dětmi a vnoučaty. S nadějí, že vždycky může být lépe.

adela1812
31.05.2024 5 z 5

Přečteno téměř jedním dechem, skvělý příběh, který vtáhne do děje.

malýčtenář
23.05.2024 5 z 5

Silný emotivní příběh, který se skutečně odehrál, ve mně zanechal dlouhodobý hluboký zážitek. Kniha napínavá a děj pěkně zamotaný, člověk by ani nevěřil, co všechno se může stát. Vůbec mi nevadilo vyprávění ve dvou časových liniích. Zkrátka úžasná kniha, I když, bohužel, zpracována základě pravdivého příběhu.

všechny komentáře

Související novinky (1)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Hlas kukačky v seznamech

v Přečtených3 008x