Hana Martinková

Hana Marie Körnerová pseudonym

česká, 1954 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Znamení hada

Znamení hada - Hana Martinková

Bývalý velitel hradu v Sarnaux markýz de Borbolla je usvědčen ze zrady a uvržen do Bastily, kde čeká na soud. Za spiknutí s nepřítelem v čase války existuje pouze jediný ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 54 knih

Komentáře (30)

Přidat komentář
TaLu
18. srpna

Moje oblíbená autorka s léty zraje jako víno. Se slovy a krásnou češtinou to uměla vždy, ale přidává se postupně ten rozjezd na hlubinu.
Po přečtení Knihy Hlas kukačky opět žasnu nad hloubkou a silou člověka. Autorce opravdu děkuji a věřím, že nám dlouho bude svými slovy vracet víru a naději v lidství.

SweetbabyDi
31. března

Od pani spisovatelky jsem četla první její novinku hlas kukačky. Jen tak si ležela mezi novinkami v knihkupectví, když jsem hledala a nevěděla co si přečíst, v ten moment mě najednou něco upoutalo. Hlas kukačky. Nádherný příběh, který se čte snadno a s otevřenou pusou. Tolik se mi líbil, že jsem začala hledat další knihy. Heřmánkové údolí už mi doporučovala kamarádka před mnoha lety a nikdy jsem se k ní nedostala. Až teď. Vše má svůj čas. To je jedna z knížek na které budu dlouho vzpomínat a musím říct, že jsem pyšná na to, že autorka je češka a že umí tak nádherně psát. Jdu si pro další knihu a už teď se na ni těším.

Briv
17.02.2018

První kniha jí vyšla roku 1992. Za 46 let napsala 26 knih.

Většina jejích knih se zabývá tím, jak obstát v nečekané nebo složité situaci, na kterou hrdinové příběhu nebyli výchovou či předchozím životem připraveni. Romány, které se odehrávají v historické kulise, jsou dobrodružné a napínavé. Knihy ze současnosti jsou skutečné příběhy s nezbytným minimem fabulace.

knihovnička007
04.10.2017

Všechny její knihy jsou naprosto úžasné. Na mne nejvíce zapůsobily dvě knihy-Hodina po půlnoci a Heřmánkové údolí, ale výběr je složitý, protože je to opravdová paní spisovatelka.
Jsem ráda, že mám možnost si její knihy půjčovat z knihovny a vnořit se do příběhů.

Smekám klobouk a těším se na další její literární počiny. :)

Dalexa
29.09.2017

Ani jedna knížka od této paní spisovatelky mně nezklamala !! Naopak, ať už to je historický román, nebo současnost, pokaždé se od ní nemohu odtrhnout a vždy mně mrzí, že už je konec. Vždy se těším na další novinku a na druhou stranu mi nevadí, přečíst si knihu, kterou už jsem četla.

helenkan
25.05.2017

Sáhněte po jakékoli knížce od téhle spisovatelky a určitě nebudete zklamaní.

polly43
10.03.2017

Velmi ráda se k autorce vracím,její knihy se mi moc líbí.Právě jsem dočetla poslední Dlouhou cestu .Všechny díly moc hezké.Díky!

holatko1
12.02.2017

Paní Körnerová je má nejoblíbenější spisovatelka. Mám od ní přečtené vše co dosud vyšlo a už se těším na květen, kdy mají vyjít další její knihy.