Hlas kukačky

Hlas kukačky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363274/bmid_hlas-kukacky-V2V-363274.jpg 5 2080 528

Napínavý příběh o pátrání po tajemství, o němž se i v nejužším rodinném kruhu jen šeptá. Příběh o rozplétání složitých lidských vztahů táhnoucí se hluboko do minulosti. Začalo to už v dětství jako pouhá zvědavost, ale tehdy Kristýně na otázky nikdo neodpověděl. V průběhu let se zvědavost změnila v potřebu odhalit vlastní kořeny a přijít rodinným záhadám na kloub. Už dospělá Kristýna se snaží pochopit jednání svých nejbližších, o nichž si myslela, že je důvěrně zná.... celý text

SweetbabyDi
23.03.2019

Nádherná kniha, která po přečtení zůstane v hlavě. Silný příběh, krásně napsáno. První kniha od této autorky,ale už teď se chystám na další.

LéňaM
19.03.2019 5 z 5

Nádherné čtení!
Kniha ve me chvilku zůstane. Pěkný silný příběh!

mariva
18.03.2019 5 z 5

Autorka opět velmi čtivým způsobem popisuje nelehký život tří generací žen jedné rodiny na pozadí těžkého období našich dějin. Tentokrát byl mi byl příběh trochu vzdálenější, protože tuto dobu jsem neprožila, na rozdíl od některých románů z pozdější doby, ale i tak se kniha výborně četla. Autorčiným knihám nedokážu odolat a kdykoli se mi nějaká nová dostane do rukou, jdou všechny ostatní knihy stranou.

Dadula118
18.03.2019 5 z 5

rok jsem na tuto knihu čekala a za jeden den ji mám přečtenou:-D skvěle napsaná,těším se na další

Knižní střípky
16.03.2019 5 z 5

Tato autorka je tou pravou sázkou na jistotu. A je jedno, jestli sáhnete po jejích historických románech či příbězích ze současnosti, vždy se Vám dostane krásného příběhu. Někdy je spíše romantický, někdy zase spíše bolavý. Tato autorčina novinka mi hodně připomněla její knihu HEŘMÁNKOVÉ ÚDOLÍ. Příběh se odehrává v našem českém prostředí na pozadí mnoha zlomových událostí 20.století. Sledujeme příběh žen jedné rodiny. Máme zde sestry Editu, Magdu, jejich matku Irmu, vnučku Kristýnku. Pro mě z nich všech vyčnívala nejvíce Irma. Byla to obdivuhodná a neuvěřitelně silná žena, její život bych ale nikdy nechtěla žít, o to více ji obdivuji, že se s ním takto poprala.

Ladiva
15.03.2019 5 z 5

Spisovateľka opäť vytvorila silnú hrdinku. Irma za svoju naivitu zaplatila vysokú cenu, ale nestratila charakter, ani ľudskosť.

helenah
12.03.2019 5 z 5

Jako vše od paní Körnerové-velmi čtivě napsáno. Narozdíl od romantiky jejích historických příběhů z Francie se děj odehrává ve velmi neromantických časech našich dějin. Jednání postav knihy je tak uvěřitelné....začala jsem číst včera,dočetla prve a určitě se ke knize budu vracet. Doporučuji...a děkuji za čtenářský zážitek.

Kvetulina
06.03.2019 5 z 5

Moc pěkné čtení o složitosti lidských vztahů několika generací. Autorka opět nezklamala.