Dokud se budeš smát

Léto 2002. Do povodněmi zničeného Polabí přijíždějí příbuzní, přátelé i docela cizí lidé, aby pomohli postiženým. Ve vesničce Stamice se tak setkává Kamila s kamarádkou Ilonou, kterou neviděla skoro patnáct let. Vzpomínají na minulá léta, na události, které poznamenaly a zcela změnily jejich předešlý život, práci, manželství, rodinu... Příběh o tom, že nejbližší pomocná ruka je vždycky na konci vlastní paže, ale dobré zázemí je k nezaplacení. Že princové na bílém koni vymřeli už před spoustou let, ale občas se najde chlap, kvůli kterému stojí za to něco risknout. I když výsledek je nejistý. Že přežít se dá v podstatě všechno, pokud se nezačnete litovat a pokud se uprostřed chaosu, ve který se občas mění každý život, ještě dokážete zasmát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134280/dokud-se-budes-smat-134280.jpg 4.3233

Kniha Dokud se budeš smát

ivanaci

Čtivé, ale Heřmánkové údolí je nejhezčí

haki34

celé hodnocení v rámci dvojknížky "Co neodvál ani čas"..ve zkratce jen, že po prvním díle zklamání...čtivé to ale bylo. Konkrétně viz "Co neodvál ani čas.."

LenkaKa
06.12.2021

Čtivé, jako všechny knížky od autorky. Život je často těžký a tom ta kniha je. Ale je potřeba se nevzdávat.

Januli
25.10.2021

Příběh dvou žen, které to neměly vůbec lehké, každá se musela s něčím poprat... Jo fajne pocteni. :-)

werick
02.09.2021

Pěkně napsaná, čtivá knížka. První díl se mi líbil trošku více :-)

Drahuš
01.09.2021

Moc hezká kniha, čtivá, mohu jen doporučit.

Evka27
12.08.2021

Druhý díl se taky četl moc dobře, zase mi zdálo, že čtu o lidech, které znám, i když mi trochu vadilo, kolik toho hlavním postavám autorka "naložila".

zimolka
08.06.2021

Nádherně napsaná kniha, přes to že byl příběh velice smutný, dobře se četl.Kniha povzbudí do života,aby si nikdo nenaříkal při každé maličkosti.Hned se vrhnu na další knihy od této autorky.Tuto jsem přečetla za jediný den,nedala se odložit.