nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knížka je napsána velice čtivě. Příběh o doktorovi,který se potácí mezi opilostí a střízlivosti. Místama mě Hynek fakt rozčiloval místo,aby problémy řešil radši vše řešil alkoholem. Bohužel to tak dělá spousta lidí a neuvědomují si následky. Já knížku určitě doporučuji mě zaujala a četla se mi velice dobře. Je to příběh hodně ze života.

25.09.2021 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Silný příběh nečetlo se mi to lehko hlavně ten konec byl teda síla .

17.08.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Hodně silné tema ono to muselo být pro Jaroslava hrozne, když si to uvědomil . Knížka opravdu hodně k zamyšlení .

01.04.2023 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Neuvěřitelně silný příběh takový ze života klasický příběh jedné rodiny ,kde se manžel vykašle na rodinu kvůli jiné ženě. Matka pak zůstane na vše sama potácí se v dluzích a nakonec onemocní rakovinou. Štěpán na to kolik mu bylo vše zvládal staral se pak o dědu. Opravdu knížku doporučuji.

31.07.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherná knížka, ale hodně smutná. Nešlo se odtrhnout dlouho mě žádná knížka takhle nedostala. Už se těším až si přečtu 2 díl.

14.02.2021 5 z 5

Skvěle napsané vyborne se knížka četla . Pan Mareš je velký sympatak .

09.03.2024 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Knížek z války jsem přečetla hodně nejvíc teda o koncentračních táborech o atentátu na Heydricha je to moje první přečtena knížka a četla se jedním dechem. Popisovani mučení jsem fakt nedávala, co vše museli vydržet. Hlavně Ata Moravec to co udělali jemu to jsem přes slzy neviděla. Jednoznačně hodně silna knížka a vše bylo napsané tak jak se to opravdu stalo žádné vymysli. Určitě doporučuji a měl by si ji přečíst každý aspoň by si pak lidi vážili života a toho v jaké žijeme době.

15.05.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

skvělá knížka každá knížka od autorky byla super. Nemůžu říct,že by se mi nějaká líbila víc a jiná mín. Za mě plný počet hvězd. Doufám,že brzy výjde další knížka od paní autorky. Jediné,co bych vytkla je otevřený konec ten jsem čekala trošku jiný.

30.10.2019 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět skvěle hlavně motiv vraha a celkove to rozuzleni hodně překvapilo .

12.05.2023 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Strašně krásně napsaná knížka snad se mi líbila i víc než slavik. Hlavně to mělo nádherný konec až slzicka ukapla.

21.03.2020 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Hodně drsné čtení byla jsem z toho pěkne v šoku a blbě se mi to četlo , ale je důležité , aby se nezapomnělo .

21.08.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

naprosto dokonalá detektivka ze super zápletkou vrah někdo koho bych teda vůbec nečekala... Určitě si chci přečíst i další knížky ze serie.. Sympatický mi byl i tým vyšetřovatelů

05.04.2018 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Přečtena jedním dechem ostatně jako všechny knížky od A. Mornstajnove. V listopadu 89 jsem ještě nebyla na světě takže vše znám z doslechu od rodičů. Muselo být hrozne pro matku přijít ze dne na den o rodinu.

19.04.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Naprosto nádherná knížka z nádherného prostředí.

06.03.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Naprosto skvěle dokonale zvrácené. Vyrostl v rodině psychopatu tak těžko by z něj vyrostl normální člověk. Určitě si zaslouží nálepku světový bestseller. Nejvíc mě bavil deník, kde se odkrývá jeho minulost. Už se těším na druhý díl ten si určitě přečtu.

25.02.2019 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Dobre se knížka četla

01.10.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět skvělá Marsons. Vraha bych teda neuhadla ani v nejmenším . Už se těším na další knížku

04.08.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Dobre se četla jen ten otevřeny konec mě trosku zklamal .

08.05.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Mlha nad Shadow Sands se mi líbila o trošku víc než kanibal. Sice mi stále chybí Eriky tým série s Erikou se mi líbila víc tak i Kate je fajn a její tým je super. Snad brzy výjde další díl.

18.04.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Naprosto nádherná kniha nebyla preslazena jak mají některé romány ve zvyku. Od začátku jsem si Animant moc oblíbila hlavně mám ráda Londýn takže jsem byla nadšená z toho, že se to odehrává právě v Londýně. Už se těším až si přečtu pokračování. Dlouho mě žádná knížka tak nenadchla, že jsem si přála ať není ještě konec ????.

23.01.2021 5 z 5