Kroky vraha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V pražském lesoparku byla v noci uškrcena mladá žena. Novinářka Julie Kellerová je zřejmě poslední, kdo s ní před vraždou mluvil. Oběť se navíc nápadně podobala její dceři Kláře. Byla to náhoda nebo měl vrah spadeno na někoho jiného? Sympatický inspektor Josef Bergman rozkrývá složitý hlavolam a odhaluje tajemství zahalující minulost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36947/big_josef-bergman-kroky-vraha-2Zg-36947.jpg 4.11690
Nahrávám...

Komentáře (468)

Kniha Kroky vraha

renefer
06. března

Pohodová, příjemná detektivka z českého prostředí. Sice mě trochu mrzí ta druhá vražda, protože mi ta osoba byla sympatická a slibovala další zajímavé situace. Takhle ji autorka odpálila hned v prvním díle.

ninano
05. března

Nemůžu si pomoct, na detektivku je to příliš rozvláčné a rovněž vyšetřování je takové nijaké a dost postrádající logiku. Nevím, jestli může tento druh literatury zaujmout i mužskou část čtenářů, ale připadá mi to spíš vyloženě určené ženám.


Jessybelle
02. března

Ne, nutně musí v každé detektivce téct potoky krve. Tady máme dvě vraždy na pozadí spíše tak trochu psychologického románu.
Postavy a vlastně i celý příběh autorka rozehrála bravurně, některé jsou nesympatické, jiné vám přirostou k srdci. Mezi nimi i Bergman.
Takže se určitě pustím do dalších dílů.

icezero
27. února

Prvni polovina mi přišla spíš do červené knihovny než detektivka... Ale vydržel jsem. Potom už byl pro mě dej zajímavější. Nečíst už od Klevisové jiný příběh detektiva Bergmana, asi bych knihu nedočetl. Možná tím, že je to autorčina prvotina, sám nevím. Prostě mi tenhle díl proti Zmizela v mlze prisel o dost horší, a závěr malibko překombinovaný

jasminecka
27. února

To je asi poprve, co jsem chtela odlozit nejakou knizku a neudelala jsem to, protoze me nejaka postava zaujala svou blbosti. Knizku jsem tedy docetla, ale... Agatha Christie to neni, no.

Baška29
25. února

Nejsem čtenář detektivek. Tahle mi přišla pod ruku v knihovně. Zápletka se mi zdála neuvěřitelná a překombinovaná. Inspektor Bergman sympaťák.

postrach
25. února

Prvotina a taky první kniha,kterou jsem od této autorky přečetla.Jdu na další.

INCOGNITOREADER
20. února

Jedná se řekněme o detektivku takového toho klasického střihu. První polovina je spíše takové rodinné drama.
První polovina mě zase tak až moc nebavila. Tento typ knížek není úplně pro mě. Na druhou stranu druhá polovina už je o hodně lepší a bavila mě.
Poslouchal jsem jako audioknihu. Interpretka mě úplně neseděla, ale zvykl jsem si.
Upřímně doufám, že další knihy ze série uberou na tom rodinném dramatu ala čtení spíše pro ženy a bude upřednostněná ta detektivní část.

1 ...