Kroky vraha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

V pražském lesoparku byla v noci uškrcena mladá žena. Novinářka Julie Kellerová je zřejmě poslední, kdo s ní před vraždou mluvil. Oběť se navíc nápadně podobala její dceři Kláře. Byla to náhoda nebo měl vrah spadeno na někoho jiného? Sympatický inspektor Josef Bergman rozkrývá složitý hlavolam a odhaluje tajemství zahalující minulost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36947/josef-bergman-kroky-vraha-2Zg-36947.jpg 4.2789

Josef Bergman 1.

Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Kroky vraha

Adiemus

Velice příjemné překvapení. Vadí mi jen, když se třicítka chová a vyjadřuje jako opožděná puberťačka a na druhé straně čtrnáctiletá teenagerka působí daleko dospěleji (i když pravda ne vždycky). Kdyby jedné bylo dejme tomu kolem pětadvaceti a druhé sedmnáct, bylo by to na plný počet hvězdiček.

šipek

Tak po delší době jsem sáhl po české detektivce a byl jsem mile překvapen. Určitě to nebude poslední kniha od této spisovatelky. Kniha má spád a moc dobře se čte, vše je přehledné i když je tam dost postav tak se čtenář v nich neztrácí. Za mě doporučuji.

borupet

Skvělé, zase více psychologie než detektivního pátrání, opět nečekané rozuzlení. Už mi od paní Klevisové zbývá poslední detektivka, což mě děsí....

PéEm

Druhá knížka od této spisovatelky a zase skvělá..asi mám novou oblíbenou českou autorku. A vůbec mi nevadilo, že toho vyšetřování v knížce tolik nebylo. Líbily se mi vykreslené povahy postav i popis prostředí.

Lucissia

Po skvělém Sněžném měsíci se mi do další detektivky od paní Klevisové ani nechtělo, abych nebyla zklamaná. Jsem ráda, že jsem se do ní nakonec pustila, nelituju a naprosto jsem si ji vychutnala. Opět dobrá, nekomplikovaná, česká detektivka a hlavně uvěřitelná, netečou v ní potoky krve... Paní Klevisová dobře popisuje prostředí, postavy, úplně jsem se do děje přenesla. :-)

dom.ini

Knížka mě hodně překvapila. Neoznačila bych jí asi za čistou detektivku, protože jsem měla pocit, že o samotné vyšetřování tam až tolik nejde a nebylo ho v knize ani úplně mnoho, zejména v první části. Knihu bych označila spíše za společenský psychologický román s detektivní zápletkou. Autorce se podařilo skvelě vykreslit charaktery jednotlivých postav a jejich životní příběhy. Kniha se četla výborně, rozuzlení bylo opravdu překvapivé a určitě se do nějaké další knihy od autorky pustím.

bafuskyBaf

Mě se ta detektivka moc líbila. Zápletka byla zajímavá...a sama jsem si myslela, že se bude točit kolem události z minulosti a ono ne..Překvapilo mě, že to napsala češka...

Kabátice

Za mě prostě super kniha! Zápletka perfektní se zajímavými zvraty. Krásně vylíčeny vztahy, charakteristika postav i prostředí. Četlo se to prostě samo.

Sněžný měsíc
Sněžný měsíc