martineknatasa martineknatasa komentáře u knih

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Jsem moc ráda, že jsem se, díky této knize, dozvěděla spoustu věcí, které jsem nevěděla. Kniha se mi lbila a ani ten sladký závěr mě nevadil. Knihu doporučuji k přečtení.

12.04.2024 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkná kniha. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Vřele doporučuji, nebudete zklamáni.

18.03.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Skvělá kniha, moc se mi líbila. Přála bych si, aby vyšel další díl. Na Eriku se snadno zvykne. Chtěla bych znát její další případy a osudy. Moc všem knihu doporučuji. Nebudete zklamáni.

25.10.2022 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Uf, to byla kniha, už dlouho jsem takto působivou knihu nečetla. Doporučuji - přečtěte si ji., nebudete zklamáni.

08.05.2022 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásné... Opět další krásná kniha od této spisovatelky. Vřele doporučuji.

02.02.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Doporučuji k přečtení, krásná kniha a jdu na druhý díl.

21.04.2021 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Krásné - poučná kniha, která se dobře čte i když téma je ponuré. Před paní autorkou - klobouk dolů.

04.05.2023 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha mě velmi pobavila. Hned jsem začala číst další díl. Je čtivá a vtipná.

24.04.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Krásně napsaná kniha se silným tématem. Doporučuji k přečtení.

08.04.2024 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Mně se kniha líbila, ani ty výpočty mě nepopuzovaly. Četlo se to celé krásně a bylo mi líto, že už je konec.

08.05.2023 5 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krása. Nešlo jinak, než ji přečíst najednou. Něžné, citlivé a krásně napsané.

07.04.2023 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Nejde jinak, než opět dát 5 hvězdiček. Mám ráda dlouhé knihy. škoda, že už není další díl. Kniha je skvělá a paní autorka - klobouk dolů. Byla to jízda.

19.10.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Dočetla jsem druhý díl a začínám třetí. Škoda, že dny nejsou delší. Moc pěkné. Autorku si přidávám do oblíbených.

22.04.2022 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Krása, kniha ke které se vracím.

13.04.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Paráda, moc se těším na další díly. Od všeho něco a ničeho není málo ani moc. Krásně se to četlo. Doporučuji k přečtení, kniha vás nezklame.

18.02.2024 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Kniha se dobře čte. Je poutavá a napínavá. Vrah byl ale odhalen moc brzo a tak jsem váhala mezi 4* a 5* nakonec díky tomu, že to je první díl jsem dala 5*. Těším se na další pokračování této série.

13.11.2023 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Ani takto kniha od mé oblíbené spisovatelky mě nezklamala. Hezky se četla a pobavila mě.

18.03.2023 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Krása, krása, krása.... Nevím jak jinak knihu popsat, těším se na čtvrtý díl. Styl psaní, popis osob a jejich chování - vše za všechny hvězdičky. Přečtěte si, nebudete litovat.

25.04.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Začínám číst tuto sérii. Kniha se krásně četla. Doufám, že mě nezklamou i další díly. Zkuste - bude se vám to líbit.

19.04.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moc krásné a smutné. Snad už nikdy víc.

28.05.2019 5 z 5