Neklidná krev přehled

Neklidná krev
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485814/bmid_neklidna-krev-jGe-485814.png 5 1552 1552

Pravé zlo nezničí ani čas. Pátý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové. Soukromého detektiva Cormorana Strika osloví s prosbou o pomoc žena, jejíž matka před čtyřiceti lety zmizela za podivných okolností. I přes malou šanci na objasnění odloženého případu se Strike a jeho parťačka Robin Ellacottová pouštějí do vyšetřování. Záhy pochopí, že před sebou mají ďábelsky složitou záhadu související s tarotovými kartami, pochybnými svědky a psychopatickým sériovým vrahem. A zjistí, že i případy staré desítky let mohou být smrtící.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kniha Zlín

Troubled Blood , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neklidná krev. Přihlašte se a napište ho.

Rolada88
předevčírem 5 z 5

Nedokážu pochopit jak se někomu muže v hlavě zrodit takhle brutálně překombinovaný příběh plný zvratu a omylu. Naprosto excelentní čtení. Bral jsem knihu jako něco živého co furt roste a nabírá na enormních rozměru. Famózní příběh. Ke konci už jsem měl postav dost a po pravdě už jsem nevěděl která co zavinila a udělala ale nedalo mi to a musel jsem číst dal dokud to neskončí a s vidinou malého vysvětlení……..
U těchto knih mi vůbec nevadí počet stran protože je zde krásně videt ze to psal velký mistr co ví že neodradí čtenáře par stranami navíc. I kdyby kniha měla 3 tisíce stran a byla takhle psaná vůbec bych se nad tím nepozastavoval jako jiní tady

šipek
19.06.2024 5 z 5

Tak tento díl série za mě jeden z nejlepších. Moc se povedl. Jinak není co napsat, komentářů je zde dost a dost. Jen se musím zmínit o počtu stran a tím pádem o váze knihy, není to čtení pro slabé jedince.

ledu
18.06.2024 4 z 5

Kniha je čtivá, příběh zajímavý, ale podle mě zbytečně dlouhý. Děj je rozvláčný a spád dostává až na posledních cca 300 stránkách.

všechny komentáře

Související novinky (34)

Tipy na filmy a seriály podle knižní předlohy

07.04.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Neklidná krev v seznamech

v Přečtených2 021x