Neklidná krev přehled

Neklidná krev
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485814/bmid_neklidna-krev-jGe-485814.png 5 1582 1582

Pravé zlo nezničí ani čas. Pátý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové. Soukromého detektiva Cormorana Strika osloví s prosbou o pomoc žena, jejíž matka před čtyřiceti lety zmizela za podivných okolností. I přes malou šanci na objasnění odloženého případu se Strike a jeho parťačka Robin Ellacottová pouštějí do vyšetřování. Záhy pochopí, že před sebou mají ďábelsky složitou záhadu související s tarotovými kartami, pochybnými svědky a psychopatickým sériovým vrahem. A zjistí, že i případy staré desítky let mohou být smrtící.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kniha Zlín

Troubled Blood , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neklidná krev. Přihlašte se a napište ho.

petunkav
24.07.2024 4 z 5

Čtu postupně všechny díly, tak jak vycházejí. K tomuto jsem se nějak nemohla odhodlat.
Vcelku opět čtivé, jen na můj vkus - hodně postav, které se mi pletly. Podle mě trochu zbytečně do hloubky popisované další vyšetřované případy. V nich další postavy, další jejich pozice, zaměstnání....
Na mě trochu zmatek. Musela jsem se vracet a připomínat si je.
Ale zápletka i výsledek zajímavý.

Danuška.Da
19.07.2024 5 z 5

Tento díl byl perfektní. Asi nejlepší z celé série. Nemůžu se už dočkat dalšího dílu.

Mike99
07.07.2024 5 z 5

Jestli čtyřka byla rozvleklá, tak pětka byla zase super případ. I přes skoro tisíc stránek jsem si to nesmírně užíval, od začátku práce na vyšetřování doplňované soukromými životy Robin a Cormorana, na závěr krásné a logické rozuzlení.

Tipy na filmy a seriály podle knižní předlohy

07.04.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Neklidná krev v seznamech

v Právě čtených48x