Dům na samotě přehled

Dům na samotě
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356561/bmid_dum-na-samote-86N-356561.jpg 4 1640 1640

Josef Bergman série

Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla naposledy spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach. Přesunul se sem z hlavního města sériový vrah?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům na samotě. Přihlašte se a napište ho.

MatBla
23.07.2024 4 z 5

Tož pěkné, rychle přečteno. Jen mě mrzí, že jsem viděla dřív film. Nebylo to pro mně teda tak napínavé.
Knihy Michaely Klevisové mám ráda.

jajcak
16.07.2024 3 z 5

Na můj vkus je v těchto knihách moc detailní popis života postav. Ale dobře se čtou.
Líbí se mi, že podezřelých je vždy spousta - moho lidí má motiv. A vše se postupně objasní a vysvětlí.

Vesmich
13.07.2024 4 z 5

To zaś było panoptikum! Jedna otravnější postava vedle druhé a celé dohromady to tak pěkně drží :)

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

22.09.2020

Člověk si vždycky idealizuje to, co nemá.

Takhle se poznají praví přátelé. Pomůžou vám okamžitě, aniž by se vás ptali na důvody a hledali výmluvy, proč to nemůžou udělat.

Tak přece jen je to takhle prosté, blesklo hlavou Dominikovi, přece jen stačí dávat lásku a člověk ji dostane nazpět. Pokud tohle pravidlo skutečně funguje, proč se podle něj neřídí všichni?

Ocenění knihy (1)

2012 - Cena Jiřího Marka

Kniha Dům na samotě v seznamech

v Právě čtených19x
v Přečtených2 332x