martineknatasa

Variace na zločinVariace na zločinJaroslav Šikl

Knihu jsem přečetla, ale.... neseděla mi, nic moc nového jsem se nedozvěděla, ani jsem se u ní moc nebavila. Znovu už bych ji nečetla.

Nemusí být vždycky kaviárNemusí být vždycky kaviárJohannes Mario Simmel

Kniha se mi moc líbila. Opět Simmel nezklamal.

Pánem svého osuduPánem svého osuduBarbara Taylor Bradford

Mně se kniha líbila, těším se na další díl. Knihy od B.T- Bradford mám velice ráda.

Strážkyně BrányStrážkyně BrányMichelle Zink

I druhý díl se mi líbil, hned jsem rozečetla třetí a jsem zvědavá jak kniha dopadne.

Proroctví sesterProroctví sesterMichelle Zink

Hezký námět, hezky se kniha čte, jen těch duchů tam na mne bylo moc. Jdu číst druhý díl.

Hvězdy nad hlavouHvězdy nad hlavouMarissa Meyer

Povídky mne nezklamaly. Líbily se mi a kdo četl Měsíční kroniky, měl by si přečíst i tuto knihu. Doporučuji.

Nejkrásnější - Příběh LevanyNejkrásnější - Příběh LevanyMarissa Meyer

Jsem ráda, že autorka ještě přidala k sérii tuto knihu. Ráda jsem se o hrdinech Měsíčních kronik dozvěděla další podrobnosti. Doporučuji k přečetení a jdu na další (dozvědět se ještě něco víc o Vlkovi.

CressCressMarissa Meyer

Celá série je velice pěkná, krásně se čte. Doporučuji. Už se těším na další díl.

Hovor se smrtíHovor se smrtíChris Carter

Opět nejsem zklamaná, kniha je napínavá a dobře se čte. Doporučuji.

Já jsem smrtJá jsem smrtChris Carter

Napínavé od začátku až do konce. Opět skvělá kniha od Chrise Cartera. Doporučuji přečíst.
Krátké kapitoly ukončené tak, že člověk musí číst stále dál.

ZlobaZlobaChris Carter

Paráda, také se mi tento díl líbil nejvíc. Jdu číst další - moc se těším.

Noční lovecNoční lovecChris Carter

Přečetla jsem 3 díly. Paráda, moc se mi knihy líbí. Jdu číst 4. díl. Doporučuji.

TemnotaTemnotaMarianne Curley

Kniha se dobře čte. První díl se mi líbil víc. Jdu číst 3. díl, uvidíme zda se to zlepší.

VyvolenýVyvolenýMarianne Curley

Četla jsem knihu jako pohádku pro dospělé. Líbila se mi moc a neusnula jsem u ní.

Šikmý kostelŠikmý kostelKarin Lednická

Doporučuji k přečtení, krásná kniha a jdu na druhý díl.

KříďákKříďákC. J. Tudor

Nevím, chvilku pěkné, chvíle nuda, chvíle nezájem. Četlo se mi to to těžce, určitě si tuto knihu už nikdy nepřečtu. Hraní na city a... nerozumím, asi se někdo zbláznil

Cizí královnaCizí královnaRebecca Gablé

Moc se mi kniha líbila, škoda, že není další díl, hned bych po něm sáhla. Doporučuji přečíst.

Hlava světaHlava světaRebecca Gablé

Kniha se moc pěkně čte, čtenáře zaujme dějem - vřele doporučuji. Pustila jsem se do dalšího dílu.

Jiná Gabriela KoukalováJiná Gabriela KoukalováMartin Moravec

Stále mi Gabča v biatlonu chybí. Je to Sportovec, s velkým S. Se zájmem jsem si přečetla pozadí - jak ho vnímala ona. Knihu doporučuji.

Ztracený příběhZtracený příběhCharles Martin

Další krásná kniha od tohoto autora. Vřele doporučuji.

Když zpívají cvrčciKdyž zpívají cvrčciCharles Martin

Velmi pěkně napsaná kniha. Hned jsem se pustila do další od tohoto spisovatele. Přidávám si ho do oblíbených. Knihu vřele doporučuji.

Brána ze slonoviny, brána z rohuBrána ze slonoviny, brána z rohuRobert Holdstock

Kniha mne nezklamala, ale, asi jsem udělala chybu, že jsem je četla všechny za sebou. Někdy jsem si nebyla jistá který díl čtu. Myslím, že to chce tyto knihy - aby si je čtenář vychutnal, číst odděleně - vložit jinou knihu.

Les kostíLes kostíRobert Holdstock

Krása, nemám slov. Doporučuji přečíst, jdu hned na další díl.

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila, už se těším na další díl. Doporučuji k přečtení.

20.12.2020

Meč PřísahyMeč PřísahyBrandon Sanderson

Tentokrát jsem četla dlouho (vánoce se blíží), po poslední stránce, jsem však hledala další, už aby další pokračování vyšlo. Za mě - líbilo se a těším se na další osudy všech postav.

15.12.2020

Slova paprskůSlova paprskůBrandon Sanderson

Mně se kniha líbila. Hned jsem se pustila do 3-tího dílu.

23.11.2020

Cesta králůCesta králůBrandon Sanderson

Ale, to se mi to líbilo. Hned jdu na druhý díl. Přidávám si autora do oblíbených. Vřele doporučuji k přečtení.

07.11.2020

Temná cestaTemná cestaLinda Castillo

Pepo4081 , asi mám stejný názor a tak nebudu opakovat co jsi řekl ty, jen, stále si myslím , že celá série je skvělá, včetně této knihy. Těším se na další díl.

17.10.2020

River WildRiver WildSamantha Towle

Tuto tematiku zrovna moc nemusím, váhavě jsem knihu otevřela, začetla se a pak bylo těžké od ní odejít. Tak citlivě napsaná kniha na toto téma se hned tak nevidí. Vřele doporučuji k přečtení, nebudete zklamáni. Spisovatelku i knihu dávám do oblíbených.

06.10.2020

Růže bílá, černý lesRůže bílá, černý lesEoin Dempsey

Moc pěkně napsaná kniha. Sedla jsem a četla, dokud neskončila. Doporučuji přečíst.

29.09.2020