LeHor LeHor komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Čtivý a uvěřitelný příběh ze života. Hezky se to čte, na konci mi bylo líto, že už to skončilo, četla bych dál.

26.04.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak to mne dostalo. BARUNA versus Katuška, otec a matka.... Chudák holka, čekala jsem na konec a věřila... pak doufala... Ach jo
Smutný příběh, přečteno za jeden den s malými přestávkami.

27.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Moc krásná kniha i za mne lepší než první díl. Těžký život v oblasti spolu s válkou a část historie o které jsem příliš nevěděla.

08.11.2022 5 z 5

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

To se mi taaaak líbilo. Příběh ze života, kterých je určitě spousta, tušíte, jak příběh dopadne a stejně musíte číst a číst....
Super oddychovka, která mne vytáhla ze čtecí krize.

07.08.2023 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Zvláštní styl, který mi nevadil. Kniha nešla zvlášť ke konci odložit. Těžká doba, smutný příběh .

03.06.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Za mne super. První část spíš román s detektivní zápletkou, druhá část již detektivka. Ale strašně dobře se mi to četlo. Další autorka do oblíbených a určitě budu pokračovat v sérii.

12.05.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Vtipné, čtivé, smála jsem se opět nahlas. Super oddychovka, sice pro mne byl asi nejlepší 1.díl, ale pořád si o Marii a spol. ráda něco přečtu. Těším se na další díl.

29.04.2021 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Doporučuji, moc se mi kniha líbila. Dva příběhy, které se doplňují jsou čtivé a je mi až líto, jak brzy to skončilo.

26.06.2019 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Kniha ze života, kniha o závislostech i o druhých šancích a taky zajímavý příběh z hezkého prostředí.

26.01.2023 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Mně se to také moc líbilo. Hezký příběh s trochou napětí.

02.05.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Napínavý detektivní román, mám ráda autorčin styl. Těším se na filmové zpracování. Další díl si moc ráda přečtu.

02.03.2022

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Přečteno raz dva. Jsem ráda, že je to jen fikce. Díky za to, že to v 89 dopadlo, tak jak to dopadlo.
Každopádně doporučuji!

02.09.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělé, moc jsem si to užila.
Mrzí mne ten konec....ale tak to občas v životě chodí.
Dám menší pauzu a už teď se těším na další díl.

12.06.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Trochu jiné vyšetřování, ale nakonec to do sebe hezky zapadlo. Napínavé, doporučuji.

18.10.2020 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Super čtení, těším se na další díl!

22.11.2022 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Moc se mi to líbilo. Čtivé, napínavé a na konci do sebe vše zapadlo i když už jsem to tak nějak tušila.
Těším se na další knihy od autorky.

04.03.2024 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Autorka mne mile překvapila. Čtivý a zajímavý životní příběh.
V poslední době jsem objevila (i díky mým oblíbeným spolučtenářkám) několik českých autorů(rek) a to je moc dobře. Pište! Já budu moc ráda číst.

02.03.2023 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Kim nezklame, super série.
ČV 2021 - 7

21.02.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Napínavé, místy brutální, ale za mne super čtení, kdy den je příliš krátký.

06.12.2019 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Povedená detektivka, fandím českým autorům a autorkám. Čtivé, napínavé a s krátkými kapitolami děj rychle ubíhá.

26.04.2024 5 z 5