Nebe nad Perninkem přehled

Nebe nad Perninkem
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476480/bmid_nebe-nad-perninkem-o2s-476480.PNG 4 470 470

Petr je mladý nadaný chlapec, který díky svému talentu lehce proplouvá studiem medicíny a záhy se stává úspěšným lékařem na prestižní pražské klinice. Jeho úspěch je ale vykoupen permanentním bojem s alkoholem, kterému podléhá čím dál tím více. Postupně ztrácí práci, rodinu i přátele. Rozhodne se tedy pro razantní životní změnu. Stane se obvodním lékařem v Perninku, malém městečku v Krušných horách. Zde, uprostřed přírody, v místech, kde lidé musí žít ve vzájemné pospolitosti, konečně nalezne nejen domov, ale i lásku... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebe nad Perninkem. Přihlašte se a napište ho.

Lenndy
21.07.2024 4 z 5

Pěkná knížka.

Vivetkav
08.07.2024 3 z 5

Mě si kniha podmanila a nepustila ..byla jsem od začátku, tak nějak nadšená.. za mě hezky napsané..jednoduchý příběh alkoholika, který má šanci na happyend..proč ne..

hrdinka.j
07.07.2024

Vrátil jsem se nadšený z dovolený v Krušných horách a pustil do knihy krušnohorského autora. A musím říct, pěkně se to četlo a líbilo se mi to, i když je to mimo můj čtenářský záběr. Autora doporučuji a pustím si i do jeho nové knihy.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Na konci vždycky všechno dobře dopadne. A když ne, tak to ještě není konec.

Kniha Nebe nad Perninkem v seznamech

v Právě čtených12x