Závity ulit

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život píše svoje vlastní osudy a zaznamenává je do minulosti každého z nás, tak jako závity ulit, nedají se smazat nebo změnit, ačkoli bychom dali cokoli za to, kdybychom se jich mohli jednou pro vždy zbavit. A nakonec je musíme přijmout a začít psát nové, mnohdy povedenější, příběhy. Stejně jako Marta, jejíž život se právě zhroutil a teď je postavena před úplně nové výzvy a problémy. Jak se s nimi popere? Dokáže překonat stín, který poznamenal její osobní i pracovní život? Poetické vnímání reality se prolíná s rockovým stylem a hranice se stírají. Někdy se nám realita zdá být povrchní a klamavá… nebo se k ní stavíme s příliš velkými předsudky, a když prohlédneme, býváme příjemně překvapeni? Co čeká na Martu – najde sílu začít znovu a čelit svým životním kopancům? Pretty Woman z Holešovic se každopádně nikdy nevzdává!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377515/big_zavity-ulit-NZW-377515.png 4.3228
Nahrávám...

Komentáře (90)

Kniha Závity ulit

jarkaska
30. května

Krásná oddechovka. Přečtena během dvou dnů, protože se nedalo přestat číst. Tuto knihu mám doma od jejího vydání. Mám ji i s věnováním Martiny Málkové, která pochází kousek od mého bydliště a je sestrou mého bývalého spolupracovníka.

vklaskova
10. května

První kniha, kterou jsem si v knihovně půjčila jen kvůli pěknému obalu :-)
Četla se jedním dechem, velmi mě bavila hlavní hrdinka. Závěr byl trochu předvídavý a sklouzávalo to do klasické romantiky, ale určitě omrknu další díla této autorky!


Ada0004
28. března

Teda to bylo taaaak krásné počtení ! Naprosto mne nadchlo! Milé pohlazeni po duši . Příjemná oddychovka , která tak hladce, sametově plyne mezi prsty s lišáckým úsměvem skrytým v pravém koutku Tak tuto knihu asi budu muset mít po ruce, aby si člověk mohl udělat radost

Marcik7
26. března

Tak tohle jsem si vážně užila a byla to "jízda" - kdo si knihu přečte, pochopí. Krásná práce s jazykem a byl by to i pěkný scénář k filmu, úplně jsem to viděla. Zajímavé hlavní postavy se zajímavými osudy. Určitě zkusím ještě něco jiného od této autorky.

PetraBery
19. března

Moje druhá kniha od této autorky, čte se velmi lehce. Příběh Marty, které nerozvážnost změnila směr, kterým se její život ubíral. Úsměvné, ironické dílko, které mě určitě nezklamalo.

Doubravka1975
17. března

Moc pěkný, pohodový příběh .
Lidská duše možná vypadá jako šnečí ulita, samý závit, samá rýha ...

Mateo67
25. února

Kniha mě moc překvapila. Mile. Začátek klasický až nudný, nic převratného, ale jak se na scéně objeví Matějka, stane se z toho jiná jízda. Obě hlavní postavy zajímavě vymyšleny a chemie, která mezi nimi od první chvíle probleskne, pak tryská z každé stránky. Milé, vtipné a ne hloupé! Nádherné slovní obraty, krásná obálka a jeden z nejzajímavějších názvů. V daném žánru špička. Konečně zase kniha od české autorky, po jejímž přečtení se nemusím vyhrabávat ze splínu, ale naopak se jen tak pro sebe usmívám.

N.i.n.a
18. února

(+ SPOILER) Na tuto knihu jsem narazila náhodou a vlastně netušila, co mám čekat.
Musím říct, že o co v knize půjde a jak dopadne mi bylo jasné už po dvou, třech kapitolách. A i když byl příběh podle mě velmi předvídatelný (a i přestože nesnáším 100% happy endy), musím pro její čtivost hodnotit kladně.

1