LeHor LeHor komentáře u knih

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Povedená detektivka, fandím českým autorům a autorkám. Čtivé, napínavé a s krátkými kapitolami děj rychle ubíhá.

26.04.2024 5 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Jana Poncarová

Historický příběh z doby, o které jsme se neučili. Čtivé (až na některé části), líbilo se mi to a autorku přidávám do oblíbených.

21.04.2024 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

I tato kniha se mi velmi dobře četla. Vyšetřování začalo poměrně dost pozdě, ale nakonec bylo téměř vše objasněno.

08.04.2024 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha mě hodně bavila, ale ten závěr...
Strašně, strašně překombinované, velká škoda, ale i tak stojí za přečtení.

27.03.2024 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Napínavé, čtivé, nerada jsem knihu odkládádala.
Jak snadno si člověk může nasadit blechu do kožichu a jak těžko se jí zbavuje.

24.03.2024 5 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Moc se mi to líbilo. Postupně se odkrývají staré hříchy a napětí stoupá. Už jsem tušila, jak, kdo a co.. I tak jsem nemohla knihu odložit.
Jsem ráda za české autory. Určitě si přečtu další autorčinu knihu.

21.03.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Moc se mi to líbilo. Čtivé, napínavé a na konci do sebe vše zapadlo i když už jsem to tak nějak tušila.
Těším se na další knihy od autorky.

04.03.2024 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Oblíbená autorka, oblíbená Kim a její tým. Super počtení, začátek celého týmu. Moc jsem si to užila, ani mi nevadilo, vrátit se v čase, kde jsou ještě všichni spolu.

10.02.2024 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Pěkná prvotina, dobře se mi to četlo, až na ten konec.
Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

31.01.2024 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Tak za mne taky ne, čteno dlouho a jen do výzvy. Jinak bych nedočetla.

30.12.2023 1 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Hezký příběh, místy mi ale přišel zdlouhavý.

30.12.2023 3 z 5

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

To se mi taaaak líbilo. Příběh ze života, kterých je určitě spousta, tušíte, jak příběh dopadne a stejně musíte číst a číst....
Super oddychovka, která mne vytáhla ze čtecí krize.

07.08.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Svižné a čtivé, konec překvapil. Proč.. by se dalo odvodit, teď ještě vědět kdo?

09.03.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Autorka mne mile překvapila. Čtivý a zajímavý životní příběh.
V poslední době jsem objevila (i díky mým oblíbeným spolučtenářkám) několik českých autorů(rek) a to je moc dobře. Pište! Já budu moc ráda číst.

02.03.2023 5 z 5

Ženitba Ženitba Nikolaj Vasiljevič Gogol

Přečteno do výzvy 6/2023
Divadelní představení by bylo asi lepší

01.02.2023 3 z 5

Šťastná za všech okolností Šťastná za všech okolností Ivanka Devátá

Čekala jsem asi trochu více, nicméně jsem se místy bavila a autorka mi mluvila z duše.

31.01.2023 3 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Kniha ze života, kniha o závislostech i o druhých šancích a taky zajímavý příběh z hezkého prostředí.

26.01.2023 4 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

No teda...
Velmi silný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Nechápu, jak tohle může muž dělat své ženě a dětem, krutý bezcitný skřet. A už vůbec nechápu matku hlavní hrdinky, já bych za svou dceru dala vlastní život. Ach jo, buďme vnímaví a pomozme, když bude třeba.

19.01.2023 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Oddechovka ze života, bavilo mne to.

15.01.2023 4 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Četlo se to dobře, ale zdálo se mi, že už je tam toho násilí na jednu knihu příliš. První půlka knihy super, pak se to začalo nabalovat a konec už mne tolik nebavil, tušila jsem, kdo je za tím i jak to dopadne.

29.12.2022 3 z 5