LeHor LeHor komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Čtivý a uvěřitelný příběh ze života. Hezky se to čte, na konci mi bylo líto, že už to skončilo, četla bych dál.

26.04.2021 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Nikdy jsem nic podobného nečetla. Zajímalo by mne, jak autorka přišela k námětu.
Dobře se to čte, ale je to síla.

22.04.2021 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Pohodové, odpočinkové čtení. Čekala jsem asi trochu víc. Uvidíme v příštím díle.

21.04.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Líbilo se mi to, musela jsem číst dlouho do noci, abych věděla, jak to dopadne. Ale jak bylo již napsáno, méně sexu a dala bych plný počet.

12.04.2021 4 z 5

Kniha má tři části, první na mne byla trochu zdlouhavá a některé pasáže bych zkrátila, ale druhá a třetí část se mi četla sama. Moc hezky popsán příběh královny Kateřiny, nevím, zda bych to všechno vydržela.

07.04.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Příběhy z jedné dědiny, takové oddychové čtení. Protože jsem prvně četla Vrány, nemůžu dát plný počet.

23.03.2021 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

I druhý díl se mi líbil, hezké pokračování ze života mladé sestřičky.

19.03.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Čtivé a napínavé, to je můj šálek kávy. Během čtení se mění podezření, kdo je vrah. Uhodla jsem až před koncem, ale to už asi každý...
Doporučuji

13.03.2021 5 z 5

Máma Máma Táňa Keleová-Vasilková

Mám knihy od autorky ráda. Dopadlo to, tak jak jsem očekávala. Příběh ze života, pohodové s odpočinkové čtení.

05.03.2021 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Čtivé, napínavé a překvapivé.

02.03.2021 5 z 5

Tyrolské elegie Tyrolské elegie Karel Havlíček Borovský

Básně moc nečtu.
Četla jsem do výzvy.

28.02.2021 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak to mne dostalo. BARUNA versus Katuška, otec a matka.... Chudák holka, čekala jsem na konec a věřila... pak doufala... Ach jo
Smutný příběh, přečteno za jeden den s malými přestávkami.

27.02.2021 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Zajímavá kniha. I mne Gábina přivedla k biatlonu a stále mi tam chybí, byla to nádhera, sledovat jak se pere a teď si přečtu, čím vším procházela. I když teď už je to zase trochu jinak( v manželství) . Přeji jí hodně štěstí a děkuji za skvělé zážitky s biatlonem.

26.02.2021 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Kim nezklame, super série.
ČV 2021 - 7

21.02.2021 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Smutný, ale moc hezký příběh.

04.02.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

První kniha od autorky a musím říct SUPER! Těším se na další díl a mohu jen doporučit.
ČV - 9.

21.01.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Čtivé, zajímavé, možná i uvěřitelné, ale opravdu moc sladké.

17.01.2021 3 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Čtivý a uvěřitelný příběh. Líbilo se mi to.
ČV - 19

11.01.2021 5 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

No úplně nevím jak hodnotit. Oblíbená autorka, četlo se to celkem dobře, ale překombinované.

25.12.2020 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Začátek se mi líbil, prostředek trochu roztahaný, konec tak nějak ušel. Méně stránek a bylo by to o chlup lepší. Odpočinkové čtení.

18.11.2020 3 z 5