Dopis

Tina Craigová pracuje do úmoru, a ještě k tomu o sobotách prodává v dobročinném obchodě, aby ve svém nešťastném domově trávila co nejméně času. Když prohledává kapsy starého obleku, který někdo charitě věnoval, objeví dopis se zalepenou ofrankovanou obálkou bez razítka. Dopis otevře a přečte si ho – a to změní směr jejího života navždy. Billy Stirling ví, že se nezachoval právě hezky, ale doufá, že může ještě všechno napravit. 4. září 1939 se posadí a napíše dopis, o němž doufá, že změní budoucnost. A to se také stane – ale více způsoby, než by si kdokoliv dokázal představit… Je načase otevřít Dopis....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389412/big_dopis-Znt-389412.jpg 4.4481

Vydáno: , Cosmopolis

The Letter, 2015

Kniha Dopis

berila
07. listopadu

Hezký román, sice smutný, ale s dobrým koncem. Určitě zkusím další román od této autorky, styl psaní mi moc vyhovuje. Stojí za přečtení.

josska
07. listopadu

Moje další kniha od autorky,a opět skvělá,,v hlavní roli dopis,minulost a součastnost,tekly mě slzy,zajímavá dějová linka,silné lidské osudy,,moc moc se mě to líbilo,,,a těším se na novou knihu Tajemství

Zoulinda

Kniha je velice čtiva a do děje jsem se dostala po pár stránkách. Často jsem se zamyslela nad příběhem, který se mě neskutečně dostal pod kůži.

Knižnítoulky

Kniha je napsána velmi poutavým způsobem. Pro tentokráte se mi velmi líbil i konec, který nebyl uspěchaný a příjemně mě dovedl na samotný konec. Příběh je plný utrpení a smutku, ale je úžasný. Rozhodně kniha zaslouží dostatečnou dávku naší čtenářské pozornosti a je hodna přečtení. Když pominu její čtivost, tak její téma je skutečné v dobách minulých, přítomných i budoucích. Síla ženy jež odejde od svého násilnického manžela i přes svou obrovskou lásku k němu je neskutečná a je cítit z autorčiných slov. Dokázala mě vtáhnout do děje a já s postavami sympatizovala i některé nenáviděla.

marwinmh

Moc příjemné čtení, i když ne o lehkých životních osudech. Zajímavá dějová linka, uvěřitelní hlavní hrdinové, bohužel ke konci mi vadilo neustálé opakování již řečeného.

TheMelorry

Jednoznačně úžasná kniha. Stejně jako u autorčina Klíče, i v tomhle případě jsem byla do děje vtažena od první strany a napjatě hltala osudy z obou časových rovin. Propojení všeho prostřednictvím nalezeného dopisu je výborný nápad, který je skvěle zpracovaný funguje.
Kniha má všechno, dvě časové roviny, postupné pátrání po dávném tajemství, vhled do historie, silné lidské osudy, které chytnou za srdce, nádech romantiky...

Lucc93

Nádherná kniha. Ten styl psaní mě naprosto uchvátil, knihu jsem přečetla za dva dny během cest vlakem a musím říct, ze jsem si četbu opravdu užila. Příběh byl velmi smutný, strhující a překvapující. Doporučuji a těším se na další knihy od této autorky.

mirinda973

Moc hezké čtení. Sloupnuto za 2 dny, jak mě příběh pohltil a bavil. Vím,že je to román a jsem ráda, že skončil dobře, ale nějak mi ten sladký konec nesedl a za něj o hvězdu méně. Každopádně doporučuji