Dopis

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tina Craigová pracuje do úmoru, a ještě k tomu o sobotách prodává v dobročinném obchodě, aby ve svém nešťastném domově trávila co nejméně času. Když prohledává kapsy starého obleku, který někdo charitě věnoval, objeví dopis se zalepenou ofrankovanou obálkou bez razítka. Dopis otevře a přečte si ho – a to změní směr jejího života navždy. Billy Stirling ví, že se nezachoval právě hezky, ale doufá, že může ještě všechno napravit. 4. září 1939 se posadí a napíše dopis, o němž doufá, že změní budoucnost. A to se také stane – ale více způsoby, než by si kdokoliv dokázal představit… Je načase otevřít Dopis....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389412/dopis-Znt-389412.jpg 4.4323
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

The Letter

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (105)

Kniha Dopis

Přidat komentář
luba65
18. listopadu

Nádherná kniha..čte se jedním dychem...

Mišák240
02. listopadu

Moc hezká a čtivá kniha, ve které se střídá romantika i drsná realita, minulost s přítomností. Za mě plný počet.


miretti
30. října

Dopis je zde velmi dobře hodnocen, přesto mě nenadchl tak, abych na něj i po přečtení dlouze myslela. Zapadne do mnoha podobných knih. Hlavně historická linka mi přišla málo rozvinutá , což byla škoda, vydala by na samostatný příběh. Nejsem ale primárně čtenář romantických a ženských knih, takové čtenářky tento příběh ocení více...

EmillyT
11. října

Kniha se moc hezky čte, příběh je velmi poutavý. Líbilo se mi střídání dějových linek, které do sebe skvěle zapadaly.

ajasin
23. června

Romantika se vším všudy. Občas se mi vědoucně nadzvedlo obočí. Po třetině mi bylo jasno jak to vše skončí. A i když se rozhodně nemohu pokládat za znalce, řekla bych, že je to jeden z lepších příběhů svého žánru.

zdenaR
02. června

Kniha může na první pohled připomínat červenou knihovnu, ale má svoji hloubku.
Kromě toho, že je velmi čtivá, emotivní i napínavá, skrývá v sobě několik lidských osudů, komplikovaných vztahů a různého pojetí lásky.
Samozřejmě i zde hraje velkou roli nedorozumění a náhoda, někdy ne příliš uvěřitelná.
Co mně přišlo opravdu nereálné, byla situace, kdy si může kdokoliv požádat o výpis rodného listu kohokoliv - to snad ani v sedmdesátých letech nebylo možné (nebo už jsem příliš postižená současnou dobou GDPR?).

pocketka
23. května

Váhala jsem mezi 3-4 hvězdičkami. Kniha je čtivá, odpočinková, nijak extra u ní nemusíte přemýšlet. Slza dojetí možná také ukápne. Škoda prozrazení toho, co se stalo s Billym již někde v polovině. Určitě doporučuji knihu Dopisy, které nikdo nečetl. Velice podobné, ne-li stejné téma, jen "Dopisy..." jsou mnohem chytlavější, dojemnější.

Mentolka78
18. května

Úžasně čtivá a napínavá kniha. Doporučuji všem. Za 2 dny přečtená.

1

Doporučujeme

Deník Bridget Jonesové
Deník Bridget Jonesové
Neohlížej se
Neohlížej se
Gabrielův Očistec
Gabrielův Očistec
Sen v bílém
Sen v bílém