Klíč přehled

Klíč
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464956/bmid_klic-Ri2-464956.jpg 4 397 397

Zdravotní sestra Ellen Crosbyová nastoupí do nemocnice pro duševně choré. Přestože netuší, co ji zde čeká, je plná energie a naděje, že bude pomáhat potřebným. Když pozná mladou ženu, kterou do ústavu přivezl její otec, netuší, že již brzy ji čeká rozhodnutí, které jim navždy změní život. Sarah je zvláštně přitahována opuštěnou nemocnicí pro psychicky nemocné. Při jedné obhlídce objeví kufr pacientky, která zde pobývala před padesáti lety. Šokující obsah kufru, kterého se půl století nikdo ani nedotkl, jí pomůže rozmotat zapomenutý příběh o velké tragédii a ztracené lásce a dá jí příležitost napravit dávnou křivdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Key , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klíč. Přihlašte se a napište ho.

Zonia0118
10.06.2024 5 z 5

Kniha plná citů, smutku, lidského neštěstí, ale zároveň i naděje. Kniha byla naprosto úžasně napsaná a já jsem hltala každou stránku příběhu. Toto byla druhá kniha od paní spisovatelky, kterou jsem četla a rozhodně se chystám na její další knihy!

stumpy
28.05.2024 5 z 5

Poutavý příběh a žádný americký happy end. Kniha se čte moc hezky. Opravdu zajímavý námět, několik životů, několik různých období, společný konec. Zajímavé. Doporučuji.

Bubo19
01.05.2024 4 z 5

Kniha popisuje převážně prostředí psychiatrické léčebny v padesátých letech minulého století v Anglii. Přestože je to čtení hodně smutné, děj pěkně ubíhá až ke konci, kdy se dozvíme, jak to s hlavními postavami dopadlo. I když se něco dalo tušit už dříve, kniha se mi líbila a časem si určitě od autorky přečtu další román.

všechny komentáře

Související novinky (2)

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Knižní novinky (25. týden)

20.06.2021

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Klíč v seznamech

ve Čtenářské výzvě106x