LeHor LeHor komentáře u knih

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Začátek na mne trochu táhlý, ale pak se to rozjelo a těžko jsem knihu odkládala.
Příjemné čtení, které se mi líbilo. Určitě budu v sérii pokračovat.

11.02.2022 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak nevím, myslím, že mám momentálně čtecí krizi, ale za mne teda nic moc. Těšila jsem se, ale bylo takové zdlouhavé a i jsem se chvílemi ztrácela.

14.12.2021 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Čekala jsem víc, ale není to špatné.

11.11.2021 3 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Za mne lepší než první díl. Určitě zkusím další.

08.11.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Mně se to líbilo. Napínavé a čtivé.

29.10.2021 4 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Druhá kniha od autorky.
Napínavé, čtivé i když místy pro mne zdlouhavé, přesto se mi kniha líbila. Konec překvapivý, ale ne úplně nečekaný.

13.09.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Přečteno raz dva. Jsem ráda, že je to jen fikce. Díky za to, že to v 89 dopadlo, tak jak to dopadlo.
Každopádně doporučuji!

02.09.2021 5 z 5

Toto všechno ti dám Toto všechno ti dám Dolores Redondo

Měla jsem problém se začíst. Začátek dobrý, ale pak se to do poloviny celkem vleklo. Druhá polovina už mne chytla a pak už jsme knihu těžko odkládala.

01.09.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

I když nejsem cílová skupina, tak se kniha dobře četla. Asi jsem zrovna něco takového potřebovala. Líbila se mi, prostě oddechovka.

18.08.2021 3 z 5

Manžel do domu... hůl do ruky Manžel do domu... hůl do ruky Alena Jakoubková

Ach jo... Je to čtivé, prostě oddechovka. Přesně jak píší ostatní, sladká pohádka... tušíte, co bude dál i kdo je, nebo bude ten princ.

09.08.2021 3 z 5

Porodní bába z harému Porodní bába z harému Roberta Rich

I druhý díl se mi líbil a po menší pauze si určitě zase ráda přečtu další příběh o Hanně a její rodině.

25.07.2021 4 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Tak konečně dotčeno, asi nejsem cílová skupina. Příběh není špatný, i když i mně se vyprávění o prababičce zdálo zbytečně zdlouhavé. Ještě možná zkusím další díl, ale až po nějaké pěkné detektivce.

22.07.2021 3 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Tak nevím... Měla jsem chvílemi pocit, že knihu nedočtu. Útržky, které úplně nesouvisely s příběhem, mi přišly zbytečné a rušivé. Zhruba od poloviny se to zlepšilo a na čtení jsem se těšila.

13.07.2021 3 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Příběh se mi líbil, zajímavý, uvěřitelný a byl by pro mne i více čtivý, nebýt stylu v jakém by napsán. To mi teda vadilo, škoda.

21.06.2021 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělé, moc jsem si to užila.
Mrzí mne ten konec....ale tak to občas v životě chodí.
Dám menší pauzu a už teď se těším na další díl.

12.06.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Pro mne oddychovka se smutným příběhem. Někde bych trochu ubrala, i když částečně vím, co hrdinka prožívala.

03.06.2021 5 z 5

Tajemství vysmáté kozy Tajemství vysmáté kozy Shann Nix Jones

Z bezstarostného života ve městě na farmu, kde práce nikdy nekončí. Příběh plný práce, útrap, nemocí a zoufalství, kdy už nevíte, jak dál. A přesto je tam velmi šťastná a stálo to za to.

27.05.2021 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Za mne super. První část spíš román s detektivní zápletkou, druhá část již detektivka. Ale strašně dobře se mi to četlo. Další autorka do oblíbených a určitě budu pokračovat v sérii.

12.05.2021 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Až na některé zdlouhavé pasáže je to čtivé a napínavé. Nechtěla bych jako matka něco podobného zažít, ani z jedné strany.

03.05.2021 4 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Vtipné, čtivé, smála jsem se opět nahlas. Super oddychovka, sice pro mne byl asi nejlepší 1.díl, ale pořád si o Marii a spol. ráda něco přečtu. Těším se na další díl.

29.04.2021 4 z 5