Sestra bouře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na luxusní sídlo Atlantida na soukromém poloostrově ženevského jezera se sjíždí z různých koutů světa šest mladých žen, které přivedla domů smutná událost: smrt jejich adoptivního otce. Každá ze sester dostává jako dědictví i dopis s údaji, podle nichž může najít svou biologickou rodinu. Druhá ze sester Ally nemá zpočátku o pátrání po svém původu zájem, protože se poprvé hluboce zamilovala. Vzájemnou lásku však přerve tragická nehoda a Ally se náhle v životě nemá čeho chytit. A tak se spíš ze zoufalství než ze zvědavosti přece jen vydává do Norska, kam ji vedou nápovědy z otcova dopisu… Tady začíná skládat mozaiku osudu svých dávných předků. Odhaluje životní příběh mladičké dívky z norského venkova Anny Halvorsenové. Anna se z naivní dívky, která se z hor náhle ocitne v hlavním městě a jako zpěvačka i ve světle reflektorů, mění v mladou ženu, jíž osud a zklamání v lásce přiměly vzít život do vlastních rukou. Ally putuje po stopách Anny na sever Norska, kde nečekaně nachází nejen odpovědi na své otázky, ale i nový smysl života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356002/sestra-boure-RyI-356002.jpg 4.6124
Série

Sedm sester / Sedem sestier 2.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Historické romány
Vydáno, Víkend
Orig. název

The Storm Sister, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Sestra bouře

Přidat komentář
archivářka115
21. února

Čtivá, velmi se mi líbila

Danuše7
18. února

krásný příběh, dojímavý


Majka1979
12. února

Ani príbeh druhej zo sestier, Ally, nenechá človeka len tak knihou preletieť.Užila som si ju od začiatku do konca, príbeh, ktorý mi prišiel silnejší ako predošlý.
Ally sa zamiluje do muža, ktorý s ňou strávil kopec času na lodi, plavia sa spolu a ich vzťah je už v takom štádiu, že sa rozhodnú zosobášiť. Ale až po jednej súťaži, na ktorej Ally prichádza o všetko, o svoj sen, o muža svojich snov a život sa jej rozpadá. Po strate otca stráca aj milovaného muža, ktorý umrie pri záchrane niekoho z posádky lode.
Rozhodne sa aj ona zistiť niečo o svojej minulosti, jej otec aj jej zanechal body k tomu, aby zistila kým je a odkiaľ pochádza.
A tak sa púšťa do pátrania, aj jej pátranie ju privádza na miesta, kde sa dozvedá zaujímavé a niekedy až šokujúce zistenia o svojej rodine. Stretáva sa s ľuďmi, ktorí jej odhaľujú jej minulosť, minulosť ľudí, ktorí pre hudobný svet niečo znamenali a možno budú znamenať aj niečo pre ňu. A ktovie... možno pri hľadaní stretne aj novú lásku... Alebo žeby už jej srdce naveky patrilo mužovi, ktorého stratila na mori?
Dojemný príbeh, plný zvratov, lásky, bolesti, nádeje a hlavne súdržnosti sestier, ktoré hoci sú každá inde, tak sú vždy pri tej, ktorá ich v tom momente potrebuje

janasim
08. února

Já nemám slov, bože, to bylo překrásné. Jako bych byla součástí příběhu. Každá kniha Lucindy Riley je tak poutavá, dechberoucí, živá,... Opět pro mě bylo záhadou do poslední chvíle, jak autorka propojí obě dějové linky. Norsko, jachting, hudba,...prostě krása. Skladby zmíněné v knize jsem si musela poslechnout. Ani nemusím psát, jak moc jsem natěšená na třetí díl této série. Z celého srdce doporučuji.

Nelly
22. ledna

Příběh druhé sestry se mi líbil více než té první - v minulosti i přítomnosti. Zřejmě každá čtenářka si najde svou oblíbenou sestru a její příběh - už se těším na další, protože autorka je opravdovou mistryní ve vyprávění.

Sabča817
01.11.2020

Pěkně se to četlo, dokonce i slzu jsem uronila! Možná zbytečně dlouhé a Maiin příběh se mi líbil o trošku více, proto dávám 4 hvězdy, né 5. I tak ale DOPORUČUJU! :-)

Marci_Vaj
30.10.2020

Druhý díl, hodně emotivní, ale krásný. Čtěte dál :) Všechny co vyšly stojí za přečtení :) úžasně napsané.... tento jeden z nej :)

keselylenka
28.10.2020

Za mě mnohem lepší než první díl. Na začátku jsem se sice bála, že příběh z historie bude mít stejný scénář jako u první sestry, ale nebylo tomu tak. Takže až na ten možná moc nereálný začátek super a moc de těším do Anglie v dalším díle.

1