Manžel do domu... hůl do ruky

Ariana prožívá ne zrovna šťastné dětství, ale namísto aby ji hádky a divoké scény rodičů od manželství odradily, od dětství sní o tom, že ona bude žít jinak. Představuje si, že pro ni přijede princ na bílém koni, který jí koupí dům snů a budou mít spolu dětí jako smetí… Všechny ty sny mají za cíl jediné – rychle se vdát, aby unikla z rodičovského domu, a to možná co nejdál. Princ přijede, svatba je veliká. A jak už to bývá, po svatbě přichází realita. Arianin manžel je žokej, a právě dostal nabídku, aby jezdil pro zámožného chovatele koní na anglickém venkově......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392707/manzel-do-domu-elt-392707.jpg 4.212
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Manžel do domu... hůl do ruky

zdehan

Kniha se mi líbila taková letní oddechovka.

kacunka157

Proste takova pohadka.... :-)

Šánka

Přišel čas na paní Jakoubkovou. Její knížky mám ráda, ale jsou si tak trošku podobné, proto si je dávkuji.
I tentokrát to byla taková pohádka s blonďatou princeznou, spoustou dobrého jídla a cestování, nechyběly ani spolehlivé kamarádky, které pomohou v těžké době. Na rozdíl od jiných autorčiných příběhů tady mi tentokrát scházel humor a konec byl netradičně dojemný.
Já jsem tedy spokojená a neromantičky ať se knize raději vyhnou :-).

agatha2

Pohádka pro velké holky. Klasický scénář, na který jsme u autorky zvyklí - hrdinka z dobré rodiny obklopená skvělými kamarádkami, spousta úžasných náhod, díky kterým její život nakonec vždy dopadne, i přes všechny různé možné peripetie, sluníčkově. Ale mně to nevadí. Po jejích knihách sáhnu vždy, když potřebuji vypnout a přesně vím, co od nich dostanu. Knihy paní Jakoubkové nejsou žádná vysoká literatura, v podstatě jsou všechny plus mínus stejné, ale pokaždé si je opravdu ráda přečtu. Jsou to milé, vtipné a skvělými recepty prodchnuté pohodové oddechovky, u kterých se tak cca 2x do roka ráda zasním. Ty cca 2 hodinky, co mi jejich přečtení trvá, jim ráda věnuji.

alnahu

Příběh ,jako z pohádky ,sice nereálný ,ale dobře se četl. Příběh Ariany, která neměla příliš pěkné dětství ,ani manželství s Přemyslem se jí nepovedlo ,ale pak se náhle objevil ten pravý princ.
Kniha se mi četla dobře,příjemné odreagování.

Ivuska.09

U knih Aleny Jakoubkové už dávno vím, co můžu čekat. A vždy si nějakou ráda přečtu. Občas je to jen jednoduchý román, u kterého se dobře relaxuje. Jindy má kniha přesah a odráží kus reálného života. Tohle je kombinace obojího.

mariva

Knížka se sice docela dobře četla, ale autorčiny knížky většinou víc odrážejí reálný život. Tohle byla pohádka pro mladé dívky, které hledají svého prince na bílém koni, blízká červené knihovně. Taky už mi u autorky vadí stále opakovaná témata - vaření a 2 - 3 kamarádky (šťastně vdané, které vždy poradí a správně odhadnou nevhodného muže). Už jsem od autorky četla lepší knihy, zdá se mi, že nejlepší na nich jsou názvy.

xena2711

Příjemná oddychovka přečtená za dvě hodiny. Mám přečtené snad všechny knihy od autorky, ale tato mi přišla fakt nejslabší a nejméně reálná...