Chytrá žena pro manžela přes plot skočí přehled

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74080/chytra-zena-pro-manzela-pres-plot-skoci-74080.jpg 4 96 96

Statut svobodné matky s dvojčaty sice Klára nebere nijak dramaticky, ale přece jen by se ráda vdala, měla manžela a úplnou rodinu. Když potká Přemysla, přeskočí jiskra a vzplane láska jako hrom. Klára nedbá na námitky rodičů ani kamarádek a hrne se poslepu do manželství. Rozčarování na sebe nedá dlouho čekat. Přemysl je sice hodný, ale extrémně šetrný - na což Klára od rodičů není zvyklá - a navíc je to nenapravitelný workoholik, který, když se zabere do práce, ztrácí pojem o čase. Klára to řeší jednoduše - lže o ceně potravin i bot a Přemkovy pokyny ohledně rodinného rozpočtu hází za hlavu. S touhle strategií ale dlouho nevydrží. Aby si udržela manželství, bude muset vymyslet něco mnohem důmyslnějšího...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chytrá žena pro manžela přes plot skočí. Přihlašte se a napište ho.

Cher
08.08.2023 3 z 5

Hlavní hrdinka mi přišla hrozně hloupá a povrchní. Přesně ve stylu rčení: "Kdo chce víc, nemá nic."

Aranel15
22.11.2022 2 z 5

Námět knihy zněl sice zajímavě, ale dobrý děj pohřbila rozmazlená hlavní hrdinka, která bez maminky nedá ránu, o svoje děti se moc nestará a pořád řeší jen chlapy.

Kerberos
13.08.2022 3 z 5

Název je zavádějící chytrá žena - což hlavní hrdinka určitě není, protože dělá stále stejné chyby. Nemít rodiče, kteří ji živí, starají se jí o děti, podporují ji. Kdyby se o sebe musela starat ,tak bude jednat jinak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chytrá žena pro manžela přes plot skočí v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x