Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, ab... celý text

I sérioví vrazi mají své fankluby.

Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů.
Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem.
A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324808/ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4.5127

Daisy in Chains (2016)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

katka.oo
dnes

Skvělá kniha, napínavé, čtivé, čekala jsem, že vše bude jinak než se zdá, ale až tak jsem to nečekala. Kvalitní a nelituji, že jsem si od S.J.Bolton koupila do čtečky všechny její počiny ...takže jdu pokračovat od začátku :-)

leny.wood
včera

Vážně přes 500 stránek? Nevěřím, vždyť to uteklo tak rychle... Jednoznačně doporučuji, skvělý styl psaní, líbila se mi detailnost, tady to vůbec není na škodu.

b.safarik
včera

Výborná kniha a zvrat mě naprosto překvapil! Přečetla jsem ji jedním dechem.

Lucek

Absolutní spokojenost. Žádná přehnaná akčnost - příjemná změna po Obětině a sérii s Lacey.

xNelly

opravdu skvělá věc... byť je to na stránky silná knížka, skvěle vtáhla do děje, ani chvilku jsem se nenudila a občas nedýchala.... a konec překvapil! Něco jsem sice sama vydedukovala,ale zbytek jsem rozhodně nečekala...

Nelly

Čtivá kniha, spíše psychothriller než klasická detektivka. Poměrně silnou knihu určitě přelouskáte rychle - krátké kapitoly, stále se něco děje - i když často jen na psychické úrovni (po dočtení si to ještě budete znovu skládat v hlavě) - prostě autorka snad ani neumí zklamat. Jen já blbec zpočátku pořád čekala, kdy se tam objeví Lacey nebo někdo z jejího okruhu, ale kniha je zcela mimo známou sérii.

zdazilek

Knížka je opravdu velmi čtivá. Na to jak je objemná děj utíká strašně rychle.

Lucik87

No tak já vám tedy nevím. Vzhledem ke kladným recenzím jsem asi víceméně zklamaná. Příběh má potenciál, ale knihu bychom mohli zkrátit asi na 250 stran. Protože ta omáčka, to nezáživné neokořeněné nic okolo, to mě tedy fakt nudilo. Velké zklamání, do další knihy od této autorky nejdu.

hruskovalucie93

Skvělé! Výborně zpracované, překvapivé a velmi čtivé. Trošku mě otravovali dopisy adresované "jeho lásce".

axi81

Jako dobrý. Jen si říkám, kam se mi poslední dobou poděli takoví ti normální poctiví vrazi :)

boeink

Včera večer jsem dočetla. Byla moje druhá od S.J.Bolton a moc se mi líbila. Četla se dobře a ten závěr byl pro mě překvapivý. Tušila jsem sice, že něco bude asi jinak, než se zdá, ale takový zvrat jsem fakt nečekala. S.J. to perfektně promyslela!

irskádívka

Kniha je nesmírně zajímavá, výborně vystavěná, příběh graduje, závěr je překvapivý a bez sladkého happy-endu.
Rozsah mi nebyl na překážku - koneckonců, jsem čtenář, co bych dělala, kdybych nečetla?
Knihu můžu doporučit, rozhodně je nadprůměrná.

agnes25

Jedním slovem - skvělé!

Sorrow

Ta kniha je hrozně dobrá. Fakt. Styl psaní na vysoké úrovni (v rámci oddechové literutary), žádné zbytečné plácání (což je na více než pěti set stranách úctyhodné), odsýpá to, postavy jsou zajímavé a nestereotypní - zkrátka samá superlativa... Jenže té zápletce se nedá věřit, že ne?
Jo a to protetické "v" v překladu mě tady dost točilo...

Hella

Sláva - tak konečně zase vzestupná tendence .... pro mě výrazně lepší než dosud Boltonové nejslabší Volavka. Nicméně jsem po celou dobu četby neměla jasno, jak vnímám hlavní hrdinku. Nebyla mi sympatická (kdo by taky byl, když dostává na svobodu usvědčené vrahy, že?), byla víc než divná (proč by pomáhala odporným vrahům?) a jednoduše mi ani trochu neseděla. Ale příběh byl poměrně čtivý a napínavý, tak nakonec hodnotím 4/5.

happy-smile

Dobře napsané. Spisovatelka nás opět dokáže přelstít a na konci pěkně překvapit. Možná by to chtělo knihu trochu zkrátit, přece jenom takové téma na skoro 600 stran je dost. Ale i tak doporučuju.

DariDerek

velmi dobrý thriller-detektivka, kdy na konci jsem nevěděla, co to na mě všichni zkouší :-) Líbilo se mi a já teda neměla tušení, jak se to všechno vyvrbí. Jen je škoda, že to na mě nezanechalo takový "wow efekt" jako na jiných čtenářích. Ale sto lidí, sto chutí. :-) recenze na www.Chrudimka.cz

bezzink

Velmi povedena kniha. Za me jsou to ale jen 3 hvezdy. Za prve jsem se od knihy odtrhnout mohla, cili az tak moc me nechytla (to jsou jine podobneho zanru, kvuli kterym se nutim cist do rannich hodin) a za druhe zaver nebyl tak uplne sokujici, jelikoz napoved a naznacovani bylo v knize dost, aby si clovek udelal urcity obrazek. Mozna se k autorce jeste vratim, ale k oblibenym ji nezaradim.

klara225

Knížky od S.J.B. jsou jistotou kvalitního čtení a skvělého zážitku. I tady nechyběl šokující závěr. Něco jsem tušila bohužel už z některých komentářů níže, ale stále jsem si říkala NE, TAKHLE TO PŘECE NEMŮŽE DOPADNOUT. Po dočtení knížky budete mít chuť si ji hned přečíst znovu.

Co se týče nakladatelství DOMINO, nejde mi na rozum, jak se mohlo přihodit, že mají problém s prodejem knih této autorky. Pravděpodobně neschopnost udělat knížkám řádnou propagaci. Budu muset oprášit angličtinu a další díly ze série Lacey Flint nakoupit z VB přes Ebay, protože to za to opravdu stojí.

ptoček

S. J. B. me prostě nezklamala!!! Perfektní, do poslední stránky napínavé

broskev28

Souhlasím s tím, že kniha je velmi čtivá - já si naplánovala úklid, ale nebylo mi dáno, dokud jsem nedočetla. Jenže . . .
Možná jsem sklerotička, ale z téhle knížky si zřejmě po letech vybavím, že jméno Daisy má něco společného s kopretinou a že hlavní hrdinka měla modré vlasy. Takže jako kniha na dovolenou bezva, vřele doporučuju. Ale Knihu pěti hvězd budu hledat úplně někde jinde.

Boby17

Moje první setkání s paní Boltonovou. Knížka se četla dobře, přesto po kratším přemýšlení jsem dal čtyři hvězdy. Přece jen koncovku jsem už nějak tušil a ke knize se znovu vracet nebudu.

Mišutamyš

Skvělé početní a překvapivý závěr, autorka opět nezklamala. Plný počet hvězdiček, užila jsem si každou řádku.

Haen

Nalákalo mě vysoké hodnocení, ale nějak jsem se s příběhem minula.

Эva

Sharon Boltonová je prostě neuvěřitelná! Četla jsem od této autorky všechno, co bylo přeloženo do češtiny, a souhlasím se všemi pochvalnými komentáři! Pro mě je tato autorka objevem posledních let, její knihy jsou čtivé, napínavé, promyšlené, hlavní postavy sympatické a ty konce... Vždy naprosto vypointované a šokující. Mám moc ráda serii s Lacey, ale tahle kniha kniha byla naprostá bomba! Nelze než doporučit :)

DasaN

No pomalý rozjezd, ale ten konec je fakt nečekaný. No už od půlky jsem si myslela, že není všechno jak se zdá, ale že to dopadne takto, by mě nenapadlo.

Leaena

Autorku zbožňuju, je má nejoblíbenější. Na tuto knihu jsem se velmi těšila a vyčkávala, až bude dostupná. Přiznávám, že mi chvíli trvalo se do děje začíst. Měla jsem svůj typ na vraha, ale jako vždy potupně přiznávám, že jsem se NAPROSTO mílila. A asi ještě nikdy tolik, jako nyní :-D

aninkah

Výborně napsaná kniha, přečetla jsem ji během dvou dnů, protože to prostě pomaleji nešlo:) Všechny postavy mi byly moc sympatické a opravdu jsem byla zvědavá, jak to autorka vyřeší. A vyřešila opravdu geniálně.. Určitě se ke knize ráda vrátím a posbírám si ty drobné nápovědy, které nám autorka nechala abysme přišli na to, jak to asi bylo..Pokud jste ještě nečetli, ráda doporučuji.

martina.tim

Takže naprostá bomba. Autorka dokáže čtenáře zmást a na konci knihy překvapit. I když pravda, že mě "to" napadlo už po půlce jak to s těmi vraždami bylo, ale i tak po ujištění mě to dost překvapilo. Strhující příběh, který se nedá odložit než po přečtení poslední stránky :)

evakr

Nejlepší kniha co jsem zatím četla! Trochu přeháním ale byla fakt super.