Má ji rád, nemá ji rád

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324808/ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4.2481
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino
Orig. název

Daisy in Chains, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (182)

Kniha Má ji rád, nemá ji rád

Přidat komentář
Erizzani
14. října

Je to moje první kniha od této autorky a jsem mile překvapená. Je to čtivý, napínavý příběh plný zvratů. Jsem zvědavá na další autorčiny díla.

Kris@
12. října

Bohužel tentokrát od S.J. Bolton přišlo zklamání. Pokud jste již četli jiné její knihy, nebudete vůbec překvapeni. Vše je zcela předvídatelné, motivy se opakují. Velmi nepravděpodobný děj, nelogické chování i uvažování postav. Chuť pustit se do jiných knih od autorky značně poklesla.


Sofós
02. října

Kniha se mi líbila i nelíbila. Zajímavé téma, takové neotřelé - to hodnotím kladně. Ale... Nespisovná čeština mi neskutečně vadila. Některé skutečnosti byly velmi nereálné a konec, ten byl velmi, velmi překombinovaný. Ale i tak dávám 4*, protože jsem se většinou opravdu bavila.

Forest66
17. září

O postavách si nejsem sice úplně jistý, co si mám myslet, ale příběh výborný. Celou dobu jsem si říkal, že tentokrát je to řešení nějaké snazší, ale zase mě Bolton dostala :-)

RomanDušek
06. září

Zpočátku mi dělalo problémy, kam mám zařadit milostné dopisy mezi Hamishem a jeho milou. Jelikož jsem nevěděl (a ani nemohl vědět) komu jsou určeny a kdo mu je posílá. To samé bylo s novinovými články. Ale na konci příběhu, který se odehrával v jedné z jeskyní, vyšlo vše podstatné najevo a dá se říci, že díly skládačky, které příběh formovaly, do sebe perfektně zapadly...!

Příběh byl vymyšlený opravdu precizně! A to ve všech směrech! To klobouk dolů! Sharon mě velmi překvapila zjištěním, kdo byl skutečným pachatelem těch vražd. Ve finále se tomu ani nelze divit, jak to ve skutečnosti bylo a co bylo hnací silou, která vedla vraha ke spáchání těch činů.

Monkas1
03. srpna

Za mě určitě ano, doporučuji.

Simona838
28. července

Ctive, skvele na dovolenou. Vadil mi preklad (vyrazy jako napr. vodskodny, von, vobrovskej, vobvinime ji z vomezovani vosobni, vodebrat votisky, vokamzite atd.), naduzivani "v" detektiva nezlidovelo, spis mi lezlo na nervy. Nesedelo to. Detektiv jako vidlak? Spis pablb obecny. Ale to je dane nevhodnym prekladem a nekvalitni jazykovou korekturou - jestli takhle mluvi prekladatelka a korektorky, tak potes koste. Stacily by koncovky (obrovskej).

Alexxxka
02. července

Moje první knížka od autorky. Musím říct, že ta má teda bujnou fantazii :-) Hodně nepravděpodobné ale přes to čtivé.

1 ...

Doporučujeme

Modrá
Modrá
Ta přede mnou
Ta přede mnou
Nejsem mrtvá
Nejsem mrtvá
Městečko Pines
Městečko Pines