Sestřičky

Nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání zdravotní sestry. Osud sem svede tři mladé ženy, každou velmi odlišnou. Pro chudou Doru je práce v nemocnici vysněným únikem z domova, kde ji týrá nenáviděný otčím. Aristokratická Millie si studium vyvzdorovala, aby unikla sňatku. A plachá Helen, dcera ředitelky nemocnice, jinou volbu ani nemá, ale díky její domnělé protekci ji ostatní sestřičky nemůžou vystát. Ze tří outsiderů se stanou ty nejvěrnější přítelkyně. Život se však nebude mazlit s žádnou z nich....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335252/sestricky-9co-335252.jpg 4.3295

Nemocnice Nightingale 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Nightingale Girls, 2012

Kniha Sestřičky

Zdenas5

Milé odpočinkové čtení, mladé dívky jsou velmi sympatické, i když jsem od knihy čekala trochu víc.

EvikU.

Moc mě kniha bavila. Docela jsem ráda, že to má pokračování a už teď se těším, jak se bude jejich děj ubírat dál. Všechny tři jsem si zamilovala a fandila jim. Prima oddechový čtení.

sabca

Sanozřejmě nemohu dát méně než 5 hvězdiček. To mám před sebou další 3 díly doma a 5 vyjde v tomto roce. Přátelství 3 dívek, připravujících se na roli sestřičky bylo nabité dějem a moc dobře se to četlo. Už se těším jak budou příběhy jejich lásek pokračovat. Doporučuji

Arsi

Příjemné a čtivé. Kniha se čte dobře a už se těším na další díl.

Ira13

Nádherná serie. Tento díl jsem slupla za 2 dny. Možná tím, že jsem zdrav.sestra, zaujalo mě toto téma o moc víc. Je zajímavé ,,prožít,, to, zkusily dívky při přípravě na toto povolání v roce 1935. Už se těším na další 4.díly

zimolka
17.11.2020

Jakožto zdravotní sestru mě to bavilo opravdu hoodně.Je to moc hezká série.

mekkinka
22.10.2020

Odpočinkové čtení . Těším se na další díl ????

Zuzulinka
18.10.2020

Četla jsem všechny čtyři díly “sestřiček”. Byla jsem velice nadšená! Knihy jsou čtivé. Mají drive. Vždy po přečtení jedné jsem se nemohla dočkat dalšího pokračování osudů hlavních hrdinek knihy. Dozvěděla jsem se hodně informací ze zdravotního prostředí. Doporučuji všem, které mají rády oddychové téma.