Srdce z ledu přehled

Srdce z ledu
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515829/bmid_srdce-z-ledu-gby-515829.jpg 4 99 99

V době, kdy většina lidí vyspává kocovinu ze silvestrovských oslav, dva mladí studenti ohlásí nález ledové princezny. Ačkoli spojovatelka pokládá jejich telefonát za nevkusný novoroční žert, svědomitý kapitán René Kašmír z jindřichohradecké kriminálky okamžitě vyráží na místo činu. Mrtvá skutečně připomíná ledovou princeznu, ale to je jediné vodítko, které mají. Není jasné, kdo žena je, co je příčinou smrti, jak se dostala na ostrůvek uprostřed zamrzlého rybníka a proč je nahá. Kapitán Kašmír má nelehký úkol najít vraha dřív, než město propadne panice. A sehrát se s novou kolegyní Magdou Liškovou, jež má naprosto odlišnou povahu, a navíc se hned první den nástupu do nové práce opozdila.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdce z ledu. Přihlašte se a napište ho.

simaja
dnes 5 z 5

Knížku doporučuji, vraha jsem do poslední chvíle neuhodla. Za mě povedená detektivka, první, kterou jsem od autorky četla a určitě vyhledám další.

sladkovka
03.06.2024 4 z 5

Mám ráda gentlemany a k nim patří i Kašmír. K sobě dostal novou kolegyni takovou dračici jako je Magda a za mě to skvěle doplňovala detektivní zápletka. Konec překvapil, pachatele jsem nepoznala.

Toňula
01.06.2024 4 z 5

Zdařilá česká detektivka s nesourodou dvojici vyšetřovatelů, čtivá, napínavá, věrohodně vyprávěná. Příjemny čtenářský zážitek !

všechny komentáře

Související novinky (1)

Tajemství domu Thornů, Botanik a další knižní novinky (41. týden)

08.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Srdce z ledu v seznamech

ve Čtenářské výzvě21x