Dceřina kletba přehled

Dceřina kletba
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527783/bmid_dcerina-kletba-65708ac4b49c8.jpg 4 334 334

Starý zločin si žádá nové oběti. Od autorky hitu Vodník. Poručík Tomáš Vyskočil má velký problém. Je blonďatý, rafinovaný a odhodlaný pořádně mu zavařit. Zatímco se Tomášovo manželství ocitá v ohrožení, je uprostřed Příbrami nalezen těžce podchlazený opilec, který po pár hodinách v nemocnici umírá. Taková smrt by kriminálku mohla nechat v klidu, kdyby se ovšem dotyčný nedávno nezmínil, že mu někdo usiluje o život. A tak se Tomáš s kolegou Honzou Richterem pouštějí do vyšetřování zločinu, po jehož vyřešení nikdo netouží.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dceřina kletba. Přihlašte se a napište ho.

Abikk
včera audiokniha 4 z 5

Výborná česká detektivka. Moc hezky se poslouchala. Trochu jsem kroutila očima nad linkou Tomáše a manželky, protože se to dalo vydvětlit bez těch brikulí :o)

Han-nah
12.06.2024 5 z 5

Tomáš a Honza, sympatičtí vyšetřovatelé, které, včetně jejich partnerek, jsem si již oblíbila ve Vodníkovi. Krásně propracovaná česká detektivka z okolí Příbrami, děj opět s mnoha postavami je dobře propracován a nechybí tu ženský náboj. A že tam těch žen je a každá jiná. Jak si se vším ti dva poradí , ať v soukromí nebo při vyšetřování. Zavařit jiným umí i dvě mladé dívky Linda a Julie a jak mohou druhým účelově škodit. Sobectví, rafinovanost a propracovanost, na což doplatí i Tomáš se svou ženou Zuzkou. Uvěří mu manželka a odpustí? Honza se snaží zjistit důvod náhlého úmrtí svého kamaráda. Byl zaměstnancem firmy, která pracovala s olovem. Má to souvislost s jeho úmrtím?
Každá tajemství vyplavou na povrch. Vždy na to někdo doplatí.
Věta "Zůstaneš sama". Žasla jsem, čeho byl ten blonďatý satan Julie schopen. A zase další , která zůstane se svým tajemstvím.
Autorce přeji další skvělé nápady pro další knihy.

Marci70
11.06.2024 5 z 5

Knížka se mi líbila.. Určitě si přečtu i další knihy od této autorky..

všechny komentáře

Související novinky (6)

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (únor)

15.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Dceřina kletba v seznamech

ve Čtenářské výzvě122x