Onlinejana0338

10 000 kilometrů pěšky Latinskou Amerikou10 000 kilometrů pěšky Latinskou AmerikouJan Rendl

Skvěle napsaná kniha . Výborně se četlo , rovněž moc pěkné fotky .

25. listopadu

Daleké cestyDaleké cestyChristine Thürmer

Za mě super inspirativní kniha , díky za tipy na trasy i cenné zkušenosti . Přečteno jedním dechem .

Osm horOsm horPaolo Cognetti

Nádherná kniha pro všechny , kteří milují hory .

MaddoxMaddoxMelanie Moreland

Opět super čtení , tato série je skvělá, docela jsem se místy bavila nad vtipnými komentáři

Mudrc, surfař a byznysmenkaMudrc, surfař a byznysmenkaRobin S. Sharma

Pro mě hodně inspirativní kniha. Utvrdila mě v tom, že jdu správným směrem.

AidenAidenMelanie Moreland

Super pokračování , jdu si objednat další díl

Knihkupectví u jezeraKnihkupectví u jezeraJenny Colgan

Krásný příběh

To nejlepší v násTo nejlepší v násColleen Hoover

Krásný příběh , nemohla jsem se odtrhnout

Skvělá samota – Putování Pacifickou hřebenovkouSkvělá samota – Putování Pacifickou hřebenovkouTim Voors

Přečetla jsem 4 knihy o Pacifické hřebenovce a za mě je tato nejlepší a nejvíce se ztotožňuji s myšlenkovými pochody autora . Je to můj sen se vydat a kniha pro mě byla velkou inspirací a motivací

Zpovědi trosky po čtyřicítceZpovědi trosky po čtyřicítceAlexandra Potter

Knížka mě bavila , Nell sympatická hrdinka , několikrát jsem se smála nahlas , možná proto , že je mi taky přes 40 :-)

Zachraň měZachraň měMona Kasten

Přečteno opět jedním dechem . Těším se na další díl. Otevřený konec byl překvapením , ale o to víc se těším na pokračování .

151 dní po evropských stezkách151 dní po evropských stezkáchLucie Kutrová

Opět pro mě inspirativní kniha na různé traily. Krásné fotky . Několikrát jsem se musela i nad zážitky smát nahlas . Líbí se mi Lucčin styl psaní i její vášeň pro hory .

Jakubův cestovní deník 3 - Pěšky po hranici ČRJakubův cestovní deník 3 - Pěšky po hranici ČRJakub Čech

Opět nezklamalo , Kubovi deníky jsou čtivé a pro mě inspirativní .

Bez lítostiBez lítostiMartina Cole

Opět nezklamalo, napínavé až do konce . Tato autorka mě baví.

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNPNajdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNPLenka Vacvalová

Pěkná motivační kniha , líbila se mi , jak je napsána i celá myšlenka , proč se autorka na cestu vydala . Projití této trasy mám taky na svém bucket listu

Růže pro AlgernonRůže pro AlgernonDaniel Keyes

Skvělá kniha , k zamyšlení , kam až může lidská mysl a kapacity mozku . Doporučuji všem přečíst .

Jak randit se sestrou nejlepšího kamarádaJak randit se sestrou nejlepšího kamarádaMeghan Quinn

Docela jsem se bavila. Vtipné

Rozmačkané ego se slaninouRozmačkané ego se slaninouLenka Požárová

Líbilo se mi to , měla jsem u toho pořád hlad :-)

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou10 000 kilometrů pěšky Jižní AmerikouJan Rendl

Za mě super inspirativní kniha . Byla jsem i na přednášce z této Honzovi cesty a knížka to pěkně doplnila . Psáno čtivě a s humorem .

Poutnice – Tři cesty do SantiagaPoutnice – Tři cesty do SantiagaAlena Ježková

Inspirativní , toužím po této cestě . Skvělé číst zážitky jiných lidí.

Poslední místo, kam se podívášPoslední místo, kam se podívášKristen Lepionka

Bavilo mě to hodně , napínavé , nemohla jsem se odtrhnout .

Snít znovuSnít znovuMona Kasten

Miluji tuto sérii . Opět skvělý příběh . Nemohla jsem se od knížky odtrhnout .

Raději zešílet v divočině. Setkání s šumavskými samotářiRaději zešílet v divočině. Setkání s šumavskými samotářiAleš Palán

Skvělá kniha, na zamyšlení. Moc se mi líbila, jsem ráda, že nabírám podobný směr.

Tajný výlet za svatým JakubemTajný výlet za svatým JakubemIvan Burkert

Skvěle napsáno, nádherné fotografie

Tichý dechTichý dechJan Trachta

Pěkně napsáno , přečteno jedním dechem . Drsná realita , ale i dojemné . Celý koncept MSF má můj velký obdiv.

40 dní pěšky do Jeruzaléma40 dní pěšky do JeruzalémaLadislav Zibura

Četla jsem všechny Laďovi cestopisy a tato kniha se mi líbila nejvíce . Užila jsem si ji , zasmála se a získala jsem inspiraci . Nakoplo mě to k dalšímu cestování .

29.12.2020

Moje Cesta hrdinů SNPMoje Cesta hrdinů SNPVáclav Kerber

Bavilo mě to , chtěla bych určitě taky projít

14.06.2020

Z Paříže do PařížeZ Paříže do PařížeJoseph Joffo

Moc hezký a dojemný příběh. Dám přečíst i synovi. Velmi čtivě napsané.

12.05.2020

Kolem Česka za 66 dníKolem Česka za 66 dníTomáš Lachman

Skvěle napsaná kniha , dobře se čte. Oceňuji i seznam na konci ohledně vybavení . Bavilo mě to a mám chuť zase vyrazit .

03.05.2020

Neviditelná hraniceNeviditelná hraniceKilian Jornet

Nemohla jsem se úplně začíst. Nejlepší byla pasáž z Nepálu. U některých úvah autora jsem se trochu ztrácela .

28.04.2020