Hrad ve Skotsku přehled

Hrad ve Skotsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501260/bmid_hrad-ve-skotsku-48N-501260.jpg 4 1275 1275

Na Skotskou vysočinu se pomalu snášejí první sněhové vločky a předvánoční závod s časem začíná. Izzy McBrideové se ani nesnilo, že zdědí skutečný hrad. A teď se z ní díky odkazu prastrýce Billa stala hradní paní s velkými plány a mizivou hotovostí. Její excentrická matka Xanthe naštěstí sehnala první dobře platící hosty, jejichž peníze pomohou prostory zvelebit. Střechou sice stále ještě zatéká, ale počet obyvatel hradu nečekaně roste. Zbývá už jen maličkost – během pár týdnů před Vánoci proměnit chátrající hrad v kouzelný hotel. Naštěstí má k ruce pár pomocníků, kteří se pustí do renovace spolu s ní. Jedním z nich je i Ross, na kterého Izzy myslí víc, než by se jí líbilo. Vždyť ona přece musí chystat sváteční menu, a ne dumat nad tím, co se tomu tajemnému spisovateli honí hlavou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Christmas Castle in Scotland , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrad ve Skotsku. Přihlašte se a napište ho.

Lelaqu
předevčírem 3 z 5

Ze série Romantické útěky toto byla druhá kniha, kterou jsem četla. První byla Pláž v Chorvatsku, kterou jsem četla na základě toho, že se mi velmi líbila S láskou z riviéry, kterou autorka napsala pod pseudonyme Jules Wake. Bohužel ani pláž a ani hrad nedotáhly laťku tak vysoko jako právě zmíněná riviéra. Nicméně i tak knihy hodnotím pozitivně a jejich čtení jsem si užila.

Tato kniha byla přesně to, co jsem od ní potřebovala. Milé, příjemné, odpočinkové čtení s vánoční/zimní atmosférou. Moc se mi líbilo prostředí Skotska a jak ho autorka dokázala vykreslit. Hlavním postavám jsem moc fandila, akorát mi přišla hlavní romantická linka velmi zdrženlivá a na konci lehce uspěchaná.

Těším se na další knihy od autorky a doufám, že brzy vydá knihu zasazenou do řeckého prostředí.

hzd
12.06.2024 5 z 5

Zatím druhá knížka od této autorky. Milé pohodové čtení.´

Jana8774
05.06.2024 5 z 5

Knihy od autorky čtu jak mi přijdou pod ruku a všechny včetně této jsou z kategorie romantického čtení. Po knihách od této autorky šáhnu vždy když dočtu nějaký trailer.

všechny komentáře

Související novinky (17)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (leden)

15.02.2023

10 nejprodávanějších knih (5. týden)

08.02.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Hrad ve Skotsku v seznamech

v Přečtených1 782x