Vinice ve Francii přehled

Vinice ve Francii
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518068/bmid_vinice-ve-francii-65689c0625169.jpg 4 704 704

Vychutnejte si pravé šampaňské a máslové croissanty podávané s proslulým francouzským šarmem Hattie má zlomené srdce a cítí se mizerně. Když se jí naskytne příležitost pracovat dva měsíce na krásném sídle v oblasti Champagne, neváhá ani vteřinu a koupí letenky rychleji, než vyletí zátka z lahve šampaňského. Příprava velkolepého obřadu její sestřenice Gabby pro ni představuje šanci vypracovat se z pouhé asistentky na vyhledávanou organizátorku svateb. Proto se rozhodne zapomenout na trable s láskou a napnout všechny síly k uspořádání pohádkového dne. Nepočítala ovšem s jednou maličkostí… S úžasným Lucem, který neustále rozptyluje její pozornost. Podnikají spolu výlety po okolí, navštěvují místní trhy s delikatesami a užívají si pikniky mezi řádky vinné révy. Možná za to můžou bublinky, možná Lucovo kouzlo, ale Hattie začne přemýšlet, jestli jde jen o chvilkové poblouznění, nebo snad o něco víc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The French Chateau Dream , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vinice ve Francii. Přihlašte se a napište ho.

KatnissLavender
včera 5 z 5

Tohle je přesně ten typ knihy u kterého mi nevadí, že od začátku vím, jaký bude mít konec. Knihy od Julie se nečtou proto, že očekáváte strhující a nepředvídatelný konec, ale proto, že si s klidem a láskou v naprosté pohodě užíváte lehoučký příběh, který vás hladí po duši a baví vás od první až po poslední stranu. Nejsem milovnicí vína, ani šampaňského a tudíž nemohu ocenit barvité popisy jejich chutí, ale ani tento můj hendikep neubral v mých očích příběhu na kráse. Už teď se těším, až si od této autorky přečtu další příběh!

Lucinka007
včera 4 z 5

Za mě další parádní kníža od autorky. :-) Od začátku je sice jasné, jak knížka dopadne, ale i tak mě nezklamala. Super oddychovka na plaž k vodě. :-)

Tebby
17.07.2024 3 z 5

(SPOILER) Pořád je to Caplinová, ale tenhle díl byl prostě slabší. Bohužel mi Hattie nesedla už když se objevila v předchozím díle. Nečekala jsem, že hlavního mužského odpálí hned na druhé stránce.
Dost mi vadilo, jak byli oba hrozně nerozhodní. Chvíli spolu chtěli být, aby o stránku později zase chtěli přibrzdit. Nejdřív házela autorka hlavní postavě klacky pod nohy, ale pak šlo najednou všechno růžovoučce. To, že se nakonec na scéně objeví Chris a Luc bude nešťastný bylo jasné už od začátku. Je taky sranda, že byl Luc popsaný jako vytesaný týpek, který rád chodí do posilovny, přestože se v knížce ani jednou nedozvíme, že tam opravdu alespoň jednou šel...
Na druhou stranu to ale autorka vyvážila svým úžasně čtivým stylem psaní, krásnými popisy míst a spoustou jídla... Jsem zvědavá, o čem bude další díl. A jen tak btw, u tohoto dílu jsem si začala říkat, že si musím sepsat, kdo se vyskytoval ve které knize, protože v tom začínám mít řádný guláš. 3* a za mě podobná kvalita jako Čajovna.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (49. týden)

20.12.2023

Žebříček 10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Vinice ve Francii v seznamech

v Právě čtených26x