Vinice ve Francii přehled

Vinice ve Francii
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518068/bmid_vinice-ve-francii-65689c0625169.jpg 4 656 656

Vychutnejte si pravé šampaňské a máslové croissanty podávané s proslulým francouzským šarmem Hattie má zlomené srdce a cítí se mizerně. Když se jí naskytne příležitost pracovat dva měsíce na krásném sídle v oblasti Champagne, neváhá ani vteřinu a koupí letenky rychleji, než vyletí zátka z lahve šampaňského. Příprava velkolepého obřadu její sestřenice Gabby pro ni představuje šanci vypracovat se z pouhé asistentky na vyhledávanou organizátorku svateb. Proto se rozhodne zapomenout na trable s láskou a napnout všechny síly k uspořádání pohádkového dne. Nepočítala ovšem s jednou maličkostí… S úžasným Lucem, který neustále rozptyluje její pozornost. Podnikají spolu výlety po okolí, navštěvují místní trhy s delikatesami a užívají si pikniky mezi řádky vinné révy. Možná za to můžou bublinky, možná Lucovo kouzlo, ale Hattie začne přemýšlet, jestli jde jen o chvilkové poblouznění, nebo snad o něco víc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The French Chateau Dream , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vinice ve Francii. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolkapaja4
14.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Pro mě to byla příjemná oddechovka s romantickou linkou. Děj krásně plyne, i když je konec dost předvídatelný, vůbec mi to nevadilo. Moc jsem si autorky knihy oblíbila.
Akorát mě překvapil částečně otevřený konec, kam se tedy nakonec poděl voják Paul, když nebyl zazděný v tom sklepě? Fakt by mě to zajímalo. :-D

Zdenas5
10.06.2024 2 z 5

Čekala jsem něco sladkého, ale ne, že to bude až tak předvídatelné a celkem o ničem. Kdybych neposlouchala při vyklízení bytu, asi bych ji nedočetla Zachránila to jen Francie, kterou mám ráda.

pip11
27.05.2024 5 z 5

Naprosto pohodový a odpočinkový příběh z francouzské vinice, kam Hattie příjíždí na zámeček zorganizovat svatbu své sestřenici. Krásné prostředí s plynule se odvíjejícím dějem, kde na vás dýchne provoněný venkov. Moc pěkné.

všechny komentáře

Související novinky (14)

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (49. týden)

20.12.2023

Žebříček 10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Vinice ve Francii v seznamech

ve Čtenářské výzvě239x